Psych.sk / /
Ste zamilovaní do ženy, ktorá je zvyknutá na svoj čas osamote a užíva si to?

Ste zamilovaní do ženy, ktorá je zvyknutá na svoj čas osamote a užíva si to? Alebo premýšľate o tom, že by ste s jednou chodili? Chodiť s nezávislou ženou môže priniesť niekoľko výziev, ale výsledok za to stojí. Je tu ale pár vecí, ktoré by ste si mali uvedomiť. 

Je silná

davidwolfe.com
davidwolfe.com

Toto dievča od vás nebude závislé, nebude na vás visieť, aby ste splnili každú jej potrebu. Je zvyknutá spoliehať sa sama na seba a to ju robí emocionálne silnou. Nepotrebuje aby ste bojovali v jej bitkách, ona si ich vybojuje aj sama. Neznamená to ale, že vás vôbec nepotrebuje – a vy tiež oceníte jej silu, keď spolu budete prechádzať cez ťažké časy.

Nebude vás informovať o každej malej veci, ktorú urobí

pixabay
pixabay

Nečakajte, že vám bude volať zakaždým, keď sa rozhodne ísť von s kamarátmi alebo na jednodňovú túru do hôr. Pravdepodobne sa bude dosť často venovať vlastným veciam bez toho, aby vám o nich niečo povedala, najmä spočiatku. To preto, lebo je zvyknutá robiť si čo chce a kedy to chce, bez toho, že by si od niekoho potrebovala pýtať povolenie. Neznamená to ale, že ju nezaujímate a ako sa váš vzťah začne rozvíjať, možno vás začne zahŕňať do svojich aktivít. Pamätajte na to, že je dobré mať aj nejaké rozdielne záujmy – a ak chcete, aby vzťah fungoval, nechajte ju, aby ich ďalej rozvíjala. Nesnažte sa ju obmedzovať.

Zo začiatku môže byť rezervovaná

Pixabay
Pixabay

V počiatočných štádiách vzťahu bude pravdepodobne dosť rezervovaná, aspoň čo sa týka vecí, ktoré sú pre ňu dôležité. Ale keď sa veci začnú vyvíjať a ona vás lepšie spozná, pomaly vás pustí do svojho osobného sveta.

Chce si užiť dobrú konverzáciu

Táto žena od vás bude očakávať skutočnú konverzáciu – chce, aby ste ju naozaj počúvali a neuspokojí sa s tým, že budete len tak hľadieť do steny a filtrovať všetko, čo povie. Nemyslite si, že si nevšimne, že v skutočnosti premýšľate o tej video hre, ku ktorej by ste sa chceli vrátiť alebo o tom, koľko budete mať zajtra práce.

Chce vás, ale to neznamená, že vás potrebuje

Nezávislá žena s vami chce tráviť čas, ale nebude na vás závislá. Nemá žiadny problém tráviť ho aj sama, takže keď bude chcieť byť s vami, vážte si to; znamená to, že si vašu spoločnosť užíva.

Občas potrebuje byť aj sama

Pixabay
Pixabay

Skutočnosť, že sa rozhodla byť s vami neznamená, že si už viac neužíva čas strávený osamote. Práve naopak – je na to zvyknutá a pomáha jej získať energiu. Aj čas, ktorý strávite spolu bude vďaka tomu kvalitnejší.

interez.sk (Simona Gray) earthables.com
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)