Foto: MovieStillsDB

Fanúšikovia Harryho Pottera sú vo vytržení.

Štúdio Warner Bros., zdá sa, chystá ďalšie veľkolepé stretnutie hviezd jedného zo svojich najzárobkovejších artiklov. Po tom, čo sa úspešne podarilo stretnúť pred kamerami šestici priateľov z kultového sitkomu Priatelia (Friends), sa v novom televíznom špeciáli stretne aj trio hlavných hereckých predstaviteľov Harryho Pottera.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako inak a lepšie osláviť 20. výročie premiéry filmu Harry Potter a Kameň mudrcov (Harry Potter and the Philosopher’s Stone), ako stretnutím hlavných hereckých predstaviteľov? Presne toto sa totiž podľa najnovších zákulisných informácií má v týchto dňoch stať. O utajovanom projekte informoval portál Unilad.

Foto: MovieStillsDB

Potter reunion na TV obrazovkách

Podľa všetkého štúdio Warner Bros. chystá podobný televízny reunion špeciál ako to bolo aj v prípade sitkomu Priatelia. Pred kamery sa tak prvýkrát postavia Daniel Radcliffe (Harry), Emma Watson (Hermiona) a Rupert Grint (Ron) po dlhej dobe v projekte, ktorý bude nejako súvisieť s obľúbenou čarodejníckou ságou. Všetkými obľúbené trio by sa podľa správ od nemenovaného zdroja malo spoločne pred kamery postaviť niekedy koncom tohto mesiaca. Na 10. novembra (streda) totiž pripadá 20. výročie londýnskej premiéry prvého dielu čarodejníckej filmovej série.

Má ísť o podobný projekt, ako bol viac ako hodinový špeciál sitkomu Priatelia uvedený službou HBO Max (u nás HBO GO) tento rok. Herci v ňom budú spomínať na nakrúcanie nielen prvej, ale aj zvyšných častí Harryho Pottera. Na pľaci spolu totiž strávili viac než 10 rokov, no odvtedy sa oficiálne pred kamerami nestretli.

Foto: MovieStillsDB

Stretnú sa priamo na pľaci

Špeciálny televízny projekt sa má nakrúcať v štúdiách Warner Bros. Tour v Londýne, kde je celoročná možnosť navštíviť jednotlivé postavené scény. Či k tomu budú prizvaní nejakým spôsobom aj fanúšikovia z radov verejnosti, či niektorí z ďalších hereckých kolegov, ktorí v 8 filmoch stvárnili obľúbené postavy, sa zatiaľ nevie.

Nikto zo zainteresovaných zatiaľ ale vznik tohto „stretávacieho špeciálu“ nepotvrdil. Mnohí fanúšikovia ale veria, že k niečomu takému dôjde, aj keď nájdu sa odporcovia. Sám predstaviteľ Harryho totiž prezradil, že by bol rád, keby sa tento rok nič podobné nekonalo, nakoľko ma veľmi nabitý program. Keďže sa ale vedeniu Warner Bros. podarilo dokopať k nakrúteniu špeciálu šesticu zo sitkomu Priatelia, ktorá napokon dopadla veľmi úspešne pre všetky zúčastnené strany, existuje veľká pravdepodobnosť a najmä motivácia, že niečo podobné vznikne aj v prípade Harryho Pottera.

Samozrejme, všetky aktuality ohľadom tohto špeciálu budeme sledovať a o všetkom vás budeme včas informovať.

Najnovšie články