Foto: TASR/AP, Pexels

Napriek tomu stále ostáva vo väzbe.

Kontroverzný influencer Andrew Tate má zrejme rakovinu pľúc. Naznačuje to jeho zdravotný záznam, ktorý sa dostal na internet.  

Článok pokračuje pod videom ↓

Kópia Tateovho zdravotného záznamu naznačuje, že má léziu v pravej hornej časti pľúc, ktorá si vyžaduje ďalšie vyšetrenia, píše Mirror. Záznam však portál nebol schopný nezávisle overiť.

Lekár žiadal jeho návrat

Dokument, ktorý pochádza z King´s College Hospital v Dubaji  tiež napovedá, že nálezy sú nešpecifické. Podľa portálu Newsweek v ňom Tateov lekár navrhuje, aby bol okamžite repatriovaný do krajiny Perzského zálivu.

Tateov hovorca tvrdí, že influencerovi diagnostikovali vážny zdravotný problém ešte v decembri minulého roka, keď bol v Dubaji.

Ostáva vo väzbe

Tate je v súčasnosti stále vo väzbe v Bukurešti pre obvinenia zo znásilnenia a obchodovania s ľuďmi. Akúkoľvek vinu poprel.

V pondelok (27.2.) rumunský súd potvrdil tretiu 30-dňovú väzbu pre influencera do konca marca. Tridsaťšesťročného britsko-amerického občana zadržali koncom decembra v Bukurešti spolu s jeho bratom Tristanom a dvoma rumunskými ženami v súvislosti s obvineniami z obchodovania s ľuďmi, znásilnenia a členstva v organizovanej zločineckej skupine.

Uložiť článok

Najnovšie články