foto: Pexels

Slovensko má už síce „jarné“ prázdniny za sebou, je tu však Veľká noc a pár dní voľna, ktoré by bola škoda nevyužiť.

Predstavte si, že máte pred sebou niekoľko dní voľna. Ako by ste ich využili? Išli by ste na túru do hôr? Nakukli by ste na chvíľu niekam do zahraničia, alebo by ste len tak ležali v hojdacej sieti na záhrade, čítali si knižku a popíjali nejaký drink?

Ako trávia mladí prázdniny?

Každý má o ideálnom trávení prázdnin iné predstavy, no štatistiky ukazujú, že väčšina ľudí si ich v podstate ani neužije a oddych si odopiera na úkor povinností, ktoré je treba dobiehať. Spoločnosti TripAdvisor, Viator a Offers.com spojili sily a vykonali prieskum, v rámci ktorého sa zameriavali na to, akým spôsobom trávia jarné prázdniny mladí ľudia z generácie mileniálov. Výsledky boli celkom šokujúce, ukázalo sa totiž, že až 65 percent mileniálov neplánuje spomaliť a užívať si voľný čas, ale budú sa venovať povinnostiam.

Na oddych by sme nemali zabúdať

Našťastie, niektorí si veľmi dobre uvedomujú, že v tejto uponáhľanej dobe je oddych nevyhnutný, ak človek nechce skôr či neskôr utrpieť to, čomu sa hovorí vyhorenie, či iné ťažkosti. Belgická spoločnosť, ktorá je známa výrobou pšeničného piva značky Hoegaarden sa preto rozhodla, že ponúkne mladým jedinečnú príležitosť, kde ich povinnosťou bude práve oddych. Keďže ide o značku Hoegaarden, spoločnosť sa rozhodla ponúknuť možnosť užiť si výlet práve do rovnomenného belgického mestečka, preskúmať jeho zákutia a vychutnať si ich výrobky.

Pozorovanie oblakov a pivo

Ak sa na to podujmete, spoločnosť vám náklady spojené s výletom s radosťou preplatí. Stačí, ak na chvíľu spomalíte, budete pozorovať oblaky plávajúce po oblohe a užívať si okolitú prírodu a jedinečnú atmosféru dedinky Hoegaarden. Samozrejme, ku každej z aktivít si môžete vziať ich slávne pivo. Za to všetko spoločnosť ponúka sumu vo výške 1 445 dolárov plus preplatenie nákladov na cestu. Suma 1 445 dolárov nebola vybraná náhodne, práve v tom roku bola totiž spoločnosť Hoegaarden založená.

Dobite si baterky

Jedinečnú možnosť ponúka štyrom cestovateľom, ktorí si so sebou na výlet môžu vziať pár priateľov. Hoegaarden na svojej stránke uvádza, že ponúka mladým možnosť vypnúť, dobiť si baterky a užívať si na chvíľu život bez stresu a bez zhonu. Podmienkou je záľuba v malých kaviarňach, zelených miestach na oddych a ochota konverzovať z očí do očí, nielen prostredníctvom wifi.

Podmienky

Aby ste sa mohli na výlet vybrať, musíte, žiaľ, splniť ešte niekoľko ďalších podmienok. Spoločnosť sa rozhodla na cestu poslať ľudí starších ako 25 rokov a výlet sa musí uskutočniť medzi 11. až 15. májom. Posledné prihlášky je možné poslať prostredníctvom webovej stránky do 22. apríla.

travelandleisure
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy