Ilustračná foto: Pixabay

Pracovná ponuka, ktorá zaujala tisíce ľudí, je teoreticky dostupná aj pre Slovákov.

Ak máte prácu, ktorá vás baví a zároveň aj dokáže bez problémov uživiť, je to ako výhra jackpotu. Niekedy však takáto pracovná ponuka dokáže prísť ako blesk z jasného neba a záleží iba na vás, či sa rozhodnete ju využiť. 

Starať sa o ostrov

Jedna z takých ponúk je momentálne aktuálna. Bohatá rodina, ktorá na Bahamách vlastní súkromný ostrov, hľadá pár, ktorý by sa o ostrov a hlavne o nehnuteľnosti, ktoré sa tam nachádzajú, staral, uvádza portál Unilad.

Počas pandémie trávila rodina väčšinu času práve na Bahamách, očakáva však, že v najbližších mesiacoch sa vráti naspäť na Floridu. Chcú však, aby na ostrove išlo všetko tak, ako keď tam boli oni a práve preto zverejnili túto zaujímavú pracovnú ponuku na portáli Polo & Tweed.

Foto: Pixabay

Normálne pracovné podmienky

Vybraný pár dostane honorár medzi 100- až 120-tisíc dolárov, pričom získa tiež zdravotnú starostlivosť a služobné auto. S výnimkou dvoch víkendov do mesiaca budú pracovať iba počas pracovného týždňa, klasicky od 8:00 do 17:00 hod.

Zakladateľka Polo & Tweed povedala pre Metro, že toto je skutočne pozícia, aký sa vyskytne raz za život. Dokonca jej klient, ktorý ponuku zadával, povedal so smiechom, že je v pokušení uchádzať sa o ponuku on sám.

Foto: Pixabay

Nie pre každého Slováka

Niet divu, že na portál sa hrnú záujemcovia jedna radosť a teraz je potrebné zostaviť zoznam a vybrané páry požiadať o zaslanie životopisu.

Ponuka je stále aktuálna, takže prihlásiť sa na ňu dá aj teraz. Je tu však podmienka, ktorá Slovákom uchádzanie o ponuku výrazne komplikuje. Okrem toho, že aspoň jeden z páru musí mať vodičský preukaz, tak obaja musia mať pracovné povolenie na prácu v USA.