Foto: Realitná kancelária Toles, Temple & Wright, Inc.

Kto by chcel bývať v ikonickom sídle Vecnu zo Stranger Things?

Ak patríte medzi fanúšikov Stranger Things a náhodou sa vám doma povaľuje balík peňazí, dom rodiny Creelovcov môže byť váš. TMZ informuje, že na realitný trh sa dostala skutočne lákavá nehnuteľnosť, v ktorej si nadšenci tohto seriálového hitu prídu na svoje. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Dom, ktorý je v Stranger Things sídlom Vecnu vo svete Upside Down, v skutočnosti sídli v meste Rím v Georgii. Postavený bol ešte koncom 19. storočia a jeho súčasní majitelia ho kúpili v roku 2019 za 350-tisíc dolárov (necelých 354-tisíc eur).

Foto: Foto: Realitná kancelária Toles, Temple & Wright, Inc.

Môže byť váš za milión a pol

Odvtedy prešiel rekonštrukciou a, samozrejme, preslávil ho aj samotný seriál, čím sa jeho predajná cena vyšplhala na 1,5 milióna dolárov (cez 1,5 milióna eur). Táto suma síce nie je najnižšia, no je porovnateľná s cenami niektorých luxusných nehnuteľností na Slovensku. Ponuku na jeho predaj uverejnila realitná kancelária Toles, Temple & Wright, Inc.

V dome sa nachádza 5 až 6 spální a 5 kúpeľní. Jeho interiér aj exteriér dýchajú históriou. V minulosti slúžil ako penzión a v roku 2019 zaujal tvorcov seriálu natoľko, že oslovili jeho majiteľov na spoluprácu.

Majitelia tento dom síce milujú, rozhodli sa ale otestovať záujem trhu po tom, ako sa objavil v Stranger Things. Ak sa im ho podarí predať, podstatne na ňom zarobia.

Najnovšie články