theladbible.com

Tvorcovia Game of Thrones zverejnili informáciu, že známy spevák si zahrá v nasledujúcej sérií úspešného fantasy seriálu vysielaného televíziou HBO.

Spevák a hudobný skladateľ Ed Sheeran sa objaví v 7. sérii fantasy drámy, ktorá sa vracia späť na televízne obrazovky už v júli.

Článok pokračuje pod videom ↓

Tvorcovia seriálu David Benioff a DB Weiss odhalili spevákovu účasť v seriáli počas festivalu South By Southwest v Austine, Texas. 26-ročný spevák sa túto, pre mnohých radostnú správu, rozhodol oznámiť prostrednítvom Twitteru. Na svojom profile zverejnil link, ktorý odkazuje na reportáž o jeho obsadení v úspešnom seriáli. Počas rozhovoru tvorcovia prezradili, že speváka sledujú už dlhšiu dobu aj vďaka herečke Maisie Williams, ktorá je Sheeranovou veľkou fanúšičkou.

,,Už dlhšie sme sa snažili obsadiť Eda Sheerana do seriálu aby sme prekvapili Maisie, no až tento rok sa nám to konečne podarilo,“ prezradil Benioff. Bližšie informácie o roli speváka zatiaľ ešte neprezradili. Faktom však ostáva, že Ed nie je prvý hudobník, ktorý sa v seriáli objaví. V predchádzajúcich epizodách ste mohli vidieť bubeníka skupiny Coldplay, Willa Championa, alebo člena skupiny Snow Patrol, Garyho Lightbody.

Pozri aj: Ak máte radi Breaking Bad, máme skvelú správu! Tvorcovia sa rozhodli všetkých 62 epizód pretvoriť do jedného filmu

interez.sk (Júlia Hogerová), theguardian.com
Uložiť článok

Najnovšie články