Foto: Screen (Youtube.com)

Poznáte ten pocit, keď pozeráte nejaký naozaj skvelý seriál a film, že nechcete, aby niekedy vôbec skončil?

My ho zažívame pravidelne a k tým top najobľúbenejším seriálom určite patrí Game of Thrones, ktorý vám zrejme predstavovať nemusíme. Určite ste už zaregistrovali mnoho článkov o tom, že čo nevidieť je tu nová séria. Čo ste ale možno nevedeli je, že tvorcovia jednotlivé časti predĺžili o niekoľko minút, takže sa máme na čo tešiť!

Minulý rok vyšla správa, že epizódy by mali byť naopak o čosi kratšie, čo mnohých, priznáme sa, že aj más, sklamalo. Namiesto 10 sľubovaných epizód, ich bude síce len 7, no budú trvať dlhšie. HBO dnes uverejnilo runtime pre všetky časti a podľa Watchers on the Wall to bude vyzerať nasledovne:

Epizóda 1: 59 minút

Epizóda 2: 59 minút

Epizóda 3: 63 minút

Epizóda 4: 50 minút

Epizóda 5: 59 minút

Epizóda 6: 71 minút

Epizóda 7: 81 minút

Posledná epizóda šiestej série „The Winds of Winter“ mala pre zaujímavosť 68 minút. To znamená, že tohtoročná posledná epizóda bude až o 13 minút dlhšia. A vám, všetkým fanúšikom asi nemusíme hovoriť, čo všetko sa v tomto seriáli za 13 minút môže udiať. Čo sa týka celkového času všetkých epizód, nie je to klasických 9 hodín a 15 minút, ale „len“ 7 hodín a 20 minút. Každopádne, my sa už veľmi tešíme, veď ďalšia nová séria nás čaká zrejme až v roku 2019, čo je neskutočne dlhé čakanie!

Tešíte sa na novú sériu? Ak ste ešte stále nevideli nový trailer, mali by ste to hneď napraviť a nájdete ho na tomto odkaze. Bude to veľkolepé!

Pozri aj: Kde sú teraz? 24 hercov, ktorí boli zabití v Game of Thrones

ladbible.com
Uložiť článok

Najnovšie články