Foto: Lad Bible

HBO vydalo trailer pre siedmu sériu svojho mimoriadne úspešného seriálu Game of Thrones. Ako ste sa už pravdepodobne dovtípili, máme sa na čo tešiť.

Trailer zachytáva všetkých hlavných hercov seriálu, na ktorých sa už všetci tešíme. Vyzerá to, že Cersei a Jamie, obkľúčení nepriateľmi zo všetkých strán, čelia náročným časom. Dostávame sa aj k letmému pohľadu na inváziu  kráľovnej drakov Daenerys. Napätie však nekončí, Jon Snow mieri na sever proti Bielym Chodcom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Maisie Williams, ktorá v seriáli stvárňuje Aryu Stark, minulý rok postla tweet – „Práve som dočítala scenár na siedmu sériu, neviem sa dočkať. Byť vami tak sa pripravím… predošlú vetu škrtám, na toto vás nepripraví nič…“ Je možné, že Maisie je nabudená až príliš, nechceme nič preceňovať, avšak aj napriek tomu je jasné, že sa máme na čo tešiť. Trailer, ktorý máme možnosť zhliadnuť vlastne len vdýchol život jej príspevku. Ale na čo zbytočne rozprávať, presvedčte sa na vlastné oči.

Väčšina sérií vykresľovala osudy postáv naprieč desiatimi epizódami, bohužiaľ posledné dve nás dohromady ukrátia asi o päť potencionálnych dielov. Vzhľadom k tomu, že George R. R. Martin ešte nestihol vydať pokračovanie s názvom The Winds of Winter, siedma séria môže obsahovať dej, ktorý sa v sérii Song of Ice and Fire doposiaľ neobjavil. Martin uverejnil na svojom blogu príspevok, v ktorom oznamuje, že sa stretol s vydavateľmi, redaktormi a zastúpením HBO, počas svojej návštevy v New Yorku. Podľa predošlých správ časť šiestej série obsahovala materiál, ktorý odhalil Martin scenáristom seriálu ešte pred samotným natáčaním.

Podľa zhodnotenia fanúšikov, vychádzajúceho z účtov na Twitteri významných osôb v seriáli, nám ostáva asi 13 epizód do absolútneho konca tohto seriálu. Neviem ako vy, ale my sa neskutočne tešíme aj keď to, že nastane koniec tohto veľkolepého seriálu, budeme ešte dlho predýchavať. A čo vy, rátate dni do začiatku novej série?

Pozri aj: Potvrdené: Game of Thrones nekončí, dočkáme sa ďalších štyroch seriálov

ladbible.comen.wikipedia.org
Uložiť článok

Najnovšie články