Foto: Profimedia / SITA (AP)

Matka Salvadora Ramosa prosí o odpustenie. Trvá na tom, že jej syn nebol zlým človekom.

Adriana Reyesová, matka Salvadora Ramosa, tvrdí, že jej syn nebol zlý človek. Na streľbu mal podľa nej určite svoje dôvody. Po tom, čo Ramos chladnokrvne zastrelil 19 detí a 2 učiteľky, žiada rodiny obetí o odpustenie.

Mal na to svoje dôvody

Odpusťte môjmu synovi, viem, že mal svoje dôvody,“ vyjadrila sa v rozhovore pre CNN Adriana Reyesová, matka Salvadora Ramosa. Ako sme vás v článku informovali aj my, Adriana priznala, že jej syn bol osamelý. Tvrdí však, že vzťah medzi nimi dvoma nebol toxický a Salvador určite nebol násilník. Podľa portálu CNN Prima News však o opaku svedčia videá, ktoré vrah uverejňoval prostredníctvom Instagramu. Údajne na nich bolo možné vidieť, ako sa ho Adriana snaží vyhnať z domu a Ramos na ňu kričí.


Práve napäté vzťahy ho podľa portálu Daily Mail prinútili odsťahovať sa k starej mame Celii, ktorú v deň incidentu strelil do tváre. Pred streľbou sa mal s rodinou hádať kvôli tomu, že nedokončil štúdium. Rodina popiera, že by o zbraniach, ktoré si Ramos kúpil, vedeli. Jeho starý otec Ronaldo Reyes sa bráni a hovorí, že ak by o nich vedel, určite by vnuka nahlásil na polícii.

Otec nechce, aby jeho syna vnímali ako netvora

Adriana tvrdí, že ju streľba šokovala. Dodáva, že sa modlí za všetky tie nevinné obete. Na otázku, prečo sa rozhodol práve pre základnú školu, Reyesová odpovedá, že bol osamelý a chcel sa priblížiť deťom.

Pre portál The Daily Beast sa vyjadril Salvadorov otec, ktorý Adrianu obviňuje z toho, že výchovu syna zanedbávala. V škole mal byť terčom šikany kvôli tomu, že nosil obnosené oblečenie. Matka mu nové odmietala kúpiť. Otec zdôrazňuje, že ľudia o jeho synovi nič nevedia, ani len netušia, čím si musel prejsť.

Foto: SITA/AP

Nechce, aby svet Salvadora vnímal ako netvora. Chcem, aby ľudia vedeli, že mi je ľúto, čo môj syn vykonal. Nikdy by som nečakal, že niečo také urobí. Mal radšej zabiť mňa namiesto všetkých tých obetí,“ hovorí Salvadorov otec. Dodáva, že jeho syn bol dobrým človekom a nerozumie tomu, prečo sa uchýlil k takémuto príšernému konaniu. Polícii vyčíta, že jeho syna zastrelili. Nedokáže sa zmieriť s tým, že ho už nikdy neuvidí.

Uložiť článok

Najnovšie články