Foto: MovieStillsDB.com

Disney chce svoje prachy naspäť.

Gigant menom Disney prednedávnom kúpil 20th Century Fox a tak okrem iného získal práva aj na milovanú žltú rodinku. Tú bude streamovať na svojej čoskoro spustenej platforme, Disney+. Keďže však podľa slov Matta Groeninga, ktoré referuje portál Movie Web, Disney chce svoju tučnú investíciu naspäť, dočkáme sa pokračovania filmových Simpsonovcov.

Bolo to oznámené na tohtoročnom Comic Cone v San Diegu samotným tvorcom seriálu Mattom Groeningom. Ten zároveň otvorene priznal, prečo sme od roku 2007 nevideli ďalšie filmové pokračovanie Simpsonovov, keď bol prvý diel veľmi vrelo prijatý divákmi aj kritikmi.

Simpsonovci vo filme nás skoro zabili. Nemali sme žiadny záložný tím, ktorý by pracoval na filme. Tí istí ľudia, ktorí písali, animovali, dabovali a zhudobňovali seriál, pracovali v tom istom čase aj na filme,“ hovorí podľa Movie Webu Groening.

Nebude to tak skoro

Týmto dal tvorca zjavne najavo, že na filmové pokračovanie Simpsonovcov sa rozhodne nemáme tešiť v blízkej budúcnosti.  Na začiatku tohto roka boli Simpsonovci obnovení na ďalšie dve série. Tie však nie sú definitívne. Ako píše portál NME, Fox ani Disney nemajú v pláne zbaviť sa seriálu kým je sledovaný a zárobkový. V tohtoročnej Špeciálnej čarodejníckej epizóde uvidíme paródiu na ďalší masívny úspech, s ktorým však Disney nemá nič spoločné. Simpsonovci si totiž vystrelia zo Stranger Things. Zároveň to bude 666. časť obľúbeného animovaného seriálu.

movieweb.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )