Aj keď to ešte Kensingtonský palác nepotvrdil, zdá sa, že fanúšikovia kráľovskej rodiny sa môžu už čoskoro tešiť na to, že princeznú Kate opäť uvidia na verejnosti.
Ako informuje portál EOnline, princezná Kate by sa mohla po mesiaci, odkedy sme ju mohli vidieť na kráľovských oslavách Trooping the Colour, opäť objaviť na Wimbledone. Organizátori podujatia sú optimistickí a veria, že Kate, ktorá je patrónkou anglického klubu od roku 2016, sa na turnaji objaví tak, ako každý rok.

Prvoradé je zdravie
„Dúfame, že princezná z Walesu bude môcť prezentovať trofeje ako patrónka klubu, ale prioritou je jej zdravie a zotavenie sa z choroby. Momentálne nevieme nič. Všetko, čo sme povedali je, že s ňou budeme spolupracovať a poskytneme jej čo najväčšiu flexibilitu,“ povedala pre The Telegraph predsedníčka All England Club Debbie Jevans.
Vráti sa naspäť k svojim povinnostiam?
42-ročná Kate Middleton oznámila, že sa vráti na verejnosť pred niekoľkými týždňami, keď sa objavila na oslavách Trooping the Colour, na ktorých sa zúčastnila spolu s manželom, princom Williamom a ich tromi deťmi – princom Georgom, princeznou Charlotte a princom Louisom. „Bola som unesená všetkými láskavými správami podpory a povzbudenia za posledných pár mesiacov,“ napísala vtedy Kate na sociálnych sieťach.

„Mne aj Williamovi to pomohlo prekonať niektoré ťažšie chvíle. Robím pokroky, ale ako každý, kto si prechádza chemoterapiou, vie, že sú dobré a zlé dni. V tých zlých sa cítite unavene a slabo a musíte dať svojmu telu odpočinok. V tie dobré ste silný a chcete, aby ste sa cítili dobre,“ napísala a dodala, že jej plánom je pokračovať v liečbe s nádejou, že počas leta bude môcť absolvovať niekoľko kráľovských povinností.
„Učím sa byť trpezlivá, najmä s neistotou. Beriem každý deň tak, ako príde, počúvam svoje telo a beriem si toľko času, koľko potrebujem na uzdravenie,“ dodala Kate v príspevku.
Obed nás vyšiel na 42 eur, najedli sme sa až na druhý pokus. Boli sme v podniku z novej časti Na nože
Nikola a Hana dali výpoveď v práci a odišli na Zanzibar: Ľudia tu zarábajú 171 eur mesačne, dostávame ponuky na vydaj
Slovenku si mal Epstein kúpiť ako otrokyňu na sex, keď mala len 15 rokov: Neskôr mu mala pomáhať, oficiálne je nezvestná
Bitka, ktorá rozhodla o 2. svetovej vojne: V Stalingrade stratili obe strany milión vojakov, pre nacistov to bol ale koniec
Doktorka farmácie: Infúzie vitamínu C sú pre zdravých ľudí zbytočné a môžu byť rizikové. Prevetrajú tiež peňaženky
Zvládne byť prorokom každý? Naša redakcia predpovedala 46 vecí na rok 2025, vyše 44 % z toho správne
Matka 10 detí 25 rokov držala v zajatí dievča. Boli sme v reštaurácii z novej epizódy Na nože, zostali sme nespokojní
O obľúbenom animáku Tom & Jerry sa šíri konšpirácia, ktorú ste možno počuli aj vy. Pravda je však inde
Navštívili sme nádherné miesto na Slovensku, zamilovali sme si ho. Je zaradené medzi „Sedem divov Turca“









Nahlásiť chybu v článku