Foto: profimedia

Kate a William dodržiavajú toto výchovné pravidlo.

Pokiaľ ide o pravidlá rodičovstva a výchovné metódy, existuje množstvo rôznych odborníkov, ktorí tvrdia, že tá ich metóda je jednoznačne tá správna. Svoje vlastné metódy má aj princezná Kate so svojím manželom princom Williamom a zdá sa, že im to vyhovuje.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, na rozdiel od iných členov kráľovskej rodiny, William a Kate sa často na verejnosti ukazujú so svojimi deťmi, zdieľajú ich fotografie a vždy je jasné, že je medzi nimi krásne puto. Dvojica sa nikdy netajila, že chcú, aby George, Charlotte a Louis mali čo najnormálnejšie detstvo a že pamätajú na to, že sú v prvom rade deti a až potom členovia kráľovskej rodiny.

Kate je veľmi prísna matka

Avšak, napriek tomu, že Kate pôsobí na verejnosti veľmi pokojne a milo, hovorí sa o nej, že je vo výchove prekvapivo prísna. Podľa portálu The Sun z roku 2020 majú všetky tri deti zakázané kričať a výrazne prejavovať záchvaty hnevu. „Keď je dieťa nahnevané alebo nepokojné, odíde s Williamom alebo Kate na gauč, aby sa porozprávali bez toho, aby ich niekto vyrušoval. Všetko sa snažia vysvetliť a vykomunikovať, a to s úplným pokojom. Hlavne, všetko je bez kriku,“ povedal zdroj.

Foto: profimedia

Kate už v minulosti venovala veľa času rodičovstvu aj mimo svojej rodiny a stála na čele niekoľkých kampaní, vrátane Shaping Us s Centrom pre rané detstvo, kedy sa zdôrazňovala dôležitosť vývoja a rozvoja v ranom detstve. V roku 2023 sa vyjadrila, že rané detstvo nie je len otázka výchovy, ale aj o formovaní budúcnosti detí a vytváraní šťastnejšieho, zdravšieho a výživnejšieho sveta pre nás všetkých.

Uložiť článok

Najnovšie články