Tretie pokračovanie filmovej série Avatar prichádza a tvorcovia naservírovali fanúšikom prvý trailer. Vyzerá to tak, že sú z neho viac než nadšení.
Avatar: Oheň a popol uzrie svetlo sveta neuveriteľných 16 rokov od premiéry prvého Avatara. Medzitým, v roku 2022, sa s nami režisérska ikona James Cameron podelil o dvojku s názvom Cesta vody. Prvé ukážky novinky, ktorej sa dočkáme už čoskoro, avizujú, že si svoju vysoko nastavenú latku plánuje udržať aj naďalej.
V novom traileri nechýba množstvo akcie a napätie a zdá sa, že možno budeme mať aj slzy na krajíčku. A to ešte nehovoríme o vizuálnej stránke, ktorá priam vyráža dych. Ľudia oprávnene jasajú.
Musíte ho vidieť v kine
“To nedám. To bude zas doják,” rozcítil sa niekto už po jeho pozretí v komentároch. “Nechodím veľmi do kina, ale tento film je u mňa povinná jazda,” zhodli sa na tom viacerí.
Fenomenálny James Cameron nám prinesie dohromady až piatich Avatarov. Štvorka je naplánovaná na rok 2029 a veľké finále na rok 2031. To znamená, že medzi prvou a poslednou časťou ubehne dlhých 22 rokov. No nepredbiehajme.
Slovenská premiéra snímky Avatar: Oheň a popol je stanovená na 18. decembra, takže dostaneme predčasný vianočný darček. A my súhlasíme s nedočkavými divákmi, ktorí hovoria, že film ako tento je povinnosťou vidieť v kinách, na veľkých strieborných plátnach.
Navštívili sme vodnú nádrž, netrúfli sme si do nej ponoriť ani prst. Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze
Drew Barrymore bola ako 13-ročná závislá od drog, musela čistiť záchody. Dnes je legendou Hollywoodu
Grigorij Mesežnikov v 1 na 1: Fico sa nevyjadruje k vražde ženy. Niektorí politici živia nenávisť k ženám
Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze. Ak sa chystáte cestovať, vieme, na čo si dať pozor
Práca, ktorá vás kedysi bavila, vás dnes ničí: Expertka vysvetlila, prečo sa vyhorenie začína nenápadne a pomaly
100-krát ju bodla, potom dieťa vyrezala z maternice. Beštiu odsúdili, pobyt v cele smrti označuje za hotel
Zločinec, kvôli ktorému vznikol štokholmský syndróm. Milovali ho ženy aj rukojemníci, z väzenia ušiel 17-krát
Boli sme na kúpalisku za 12 €: Plavecký bazén zatarasili ležadlom, nafukovacia atrakcia ležala v tráve











Nahlásiť chybu v článku