Foto: instagram.com (vladimirshmondenko)

V čom spočíva jeho tajomstvo? Znie to síce možno ako klišé, no v tvrdej práci.

Pri scrollovaní sociálnych sietí už na vás možno vyskočilo video, v ktorom vystupuje podivný upratovač vo fitnescentre, ktorý napokon všetkých naokolo šokuje svojou ohromnou silou, ktorou prekoná na prvý pohľad väčších svalovcov. V skutočnosti ide o muža menom Vladimír Šmondenko, pochádzajúci zo skromných pomerov a s fascinujúcim životným príbehom. Z chudobnej dediny na Ukrajine sa vypracoval na hviezdu, ktorá baví internet a môže si užívať lesk Dubaja. Nebolo to ale vždy tak. 

V článku sa dozviete aj:

  • v akých chudobných pomeroch vyrastal;
  • ako musel denne tvrdo drieť;
  • ako sa mu podarilo stať sa hviezdou internetu;
  • akými videami baví ľudí;
  • akú hodnotu má jeho majetok.

Kým niektorí ho zbožňujú, ďalší ani len netušia, o koho ide

Na TikToku vystupuje ako anatoly_pranks a tento názov dokonale vystihuje, čo robí. Len na tejto sociálnej sieti ho sleduje cez 11,7 milióna ľudí a niektoré z jeho videí majú stovky miliónov zhliadnutí. Takže je tu nejaká pravdepodobnosť, že ak vás zaujíma podobný obsah, už sa objavil aj na obrazovke vášho smartfónu a možno o tom ani neviete. Alebo ste ho len rýchlo posunuli ďalej a nevenovali mu pozornosť. No to je chyba.

Na prvý pohľad môže „Anatoly“ pôsobiť veľmi nesympaticky, to sa ale po niekoľkých sekundách pravdepodobne zmení. Pretože keď uvidíte, čo dokáže, zostanete uchvátení.

@anatoly_pranks

Because im professional cleaner 🌝 #anatoly #gym #prank

♬ оригинальный звук – ANATOLY

Profesionálny upratovač, ktorý poriadne šokuje ľudí

Spomeňme napríklad video, ktoré má takmer 323 miliónov zhliadnutí. Na začiatku ukazuje svalovca, ktorý dvíha obrovské váhy mŕtvym ťahom. V tom prichádzala Anatoly — Vladimír v prestrojení za „profesionálneho upratovača“, ako sa sám nazýva a mopom sa snaží umyť podlahu pomedzi kotúče. Keď sa mu to nedarí, činku, ktorú muž pred chvíľou len tak-tak zdvihol, chytí akoby nič a urobí s ňou niekoľko krokov vpred.

Dvojica mužov vedľa len sleduje, čo to vlastne robí a je v poriadnom šoku. Niet sa čo čudovať. V skutočnosti ide o kulturistu, ktorý veľmi dobre vie, čo robí. Ďalší z Anatolyho vtipov je založený napríklad na tom, že sa snaží presvedčiť ľudí vo fitku, že si chce vyskúšať nejaký cvik a tvrdí, že ho predtým nerobil. Pôsobí pritom veľmi slabo a neisto. Napokon však zdvihne veľkú váhu a opäť tým očarí ľudí.

Na YouTube jeho videá sleduje 3,17 milióna odberateľov a na Instagrame má 11,3 milióna followerov. Ide teda o známu osobnosť, ktorej príbeh ale mnohým až taký známy nie je.

Pochádza z chudoby

The Sun vysvetľuje, že Vladimír pochádza z Ukrajiny a aktuálne má 24 rokov. Narodil sa v roku 1999 na farme v malej obci Kryštopivka, v skromných pomeroch. Keď spoznal internet, očaril ho svet amerických kulturistov, ktorých videá sledoval.

Sám priznal, že si v istom momente uvedomil, že jeho život môže vyzerať inak a nemusí ho stráviť prácou na poli a starostlivosťou o dobytok. „Od detstva som sledoval profesionálnych kulturistov a sníval som, že raz budem ako oni,“ vysvetľuje na svojom webe.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa VLADIMIR1 & mr ANATOLY (@vladimirshmondenko)

Jeho život je ako z hollywoodskeho filmu

Tento článok je dostupný členom Interez PREMIUM

Uložiť článok

Najnovšie články