Ilustračná foto: Profimedia

Treba sa však, okrem iného, poponáhľať.

Prémiová streamovacia platforma Apple TV+ patrí na Slovensku medzi najvyhľadávanejšie a jej obľuba neustále rastie. V jej knižnici nájdete hneď niekoľko naozaj vydarených seriálových i filmových počinov a stále pribúdajú ďalšie. Pokiaľ ste ponuku tejto streamovaej služby ešte nemali možnosť vyskúšať, teraz je ten správny čas. Spoločnosť Apple ju totiž ponúka na dva mesiace celkom zadarmo. Treba sa však poponáhľať a splniť dve jednoduché podmienky.

Pri príležitosti uvedenia nového originálneho filmu z dielne Apple TV+ s Markom Wahlbergom v hlavnej úlohe, rozhodla sa streamovacia platforma nalákať nových predplatiteľov exkluzívnou promo ponukou, všimol si portál Živé.sk.

Apple TV+ zadarmo

Predplatné na 2 mesiace celkom zadarmo si môže užiť každý, kto službu Apple TV+ nemá aktívne predplatenú a ani v poslednom čase nevyužil inú promo ponuku.

Foto: Apple TV+ (reprofoto)

Po aktivácii cez špeciálny web dostane každý prístup ku všetkému obsahu streamovacej platformy na dva mesiace bez toho, aby bolo nutné platiť. Tak ako každá propagačná akcia či skúšobná lehota, aj tu platí pravidlo, že po vypršaní dvojmesačného promo predplatného prejde predplatiteľ na štandardné predplatné, teda za cenu 9.99 eur/mesiac. Aj z tohto dôvodu je preto pri vytváraní účtu nutné uviesť platobné údaje.

Apple svoju streamovaciu platformu na dva mesiace sprístupňuje pri príležitosti premiéry novej komédie s názvom Rodinný plán. Akcia sa dá ale využiť len do dnes, teda do 18. januára 2024. Dvojmesačné bezplatné predplatné sa po tomto dátume nebude dať aktivovať.

Uložiť článok

Najnovšie články