Foto: Netflix

Dlho ohlasovaná funkcia sa konečne dočkala spustenia.

Streamovacia služba Netflix chce svojim predplatiteľom opäť uľahčiť používanie. Pridala teda funkciu, ktorá pomôže tým, ktorí sa nevedia rozhodnúť, čo si majú z bohatej ponuky v knižnici vybrať na sledovanie.

„Play Something“ alebo po slovensky „Prehraj niečo“ je názov novej funkcie, ktorú streamovací gigant Netflix spustil pre všetkých predplatiteľov služby, píše v blogovom príspevku na svojom webe.

Funkcia je veľmi jednoduchá na používanie. Ak patríte k nerozhodným divákom, ktorí nevedia, čo si majú pozrieť a chcú to nechať na náhodu, stačí kliknúť na spomínané tlačidlo. Netflix na základe algoritmu vyhodnotí, čo ste sledovali v minulosti a vyberie z ponuky niečo, čo ste ešte nevideli a mohlo by sa vám páčiť.

Samozrejme, nová funkcia nebude pracovať len s nikdy nevidenými seriálmi alebo filmami. Ako možnosť na prehrávanie vám odporučí aj také diela, ktoré ste v minulosti začali sledovať, ale nedopozerali ste to, respektíve vám navrhne dopozerať to, čo už máte rozpozerané, napríklad nejaký seriál s viacerými sériami.

Nová funkcia je dostupná pre predplatiteľov na celom svete, Netflix k nej pripravil aj propagačné video, pozrieť si ho môžete vyššie. Podľahnúť tak kúzlu obsahu najväčšej spomedzi streamovacích služieb nebolo nikdy jednoduchšie. Obzvlášť teraz, keď už sa nemusíte rozhodovať sami, ale spraví to za vás Netflix.

2
Uložiť článok
Komentovať