Foto: Instagram.com (@another_beautiful_day_official)

Spoločne so svojou ženou si založili zbierku na GoFundMe, ktorá im má zaplatiť letnú dovolenku.

Catalin Onc je influencer, ktorý spoločne so svojou manželkou Elenou Engelhardt, prevádzkuje instagramovú stránku Another Beautiful Day. Ich cestovateľská platforma obsahuje fotografie z celého sveta. Ako píše portál Unilad, pár sa po novom chystá na cyklistický výlet z rodného Nemecka až do Afriky. Keďže podobný špás nie je lacný, pár sa spolieha na štedré dary od svojich fanúšikov a Catalinovej matky.

Cieľom zbierky je desaťtisíc eur, no aj po niekoľkých dňoch je tu stále len 200 eur a to od šiestich rôznych sponzorov. Mediálna pozornosť páru paradoxne zrejme tiež nepomôže získať väčšie finančné prostriedky. Na GoFundMe pár uvádza, že peniaze potrebuje na bicykle a náradie, jedlo a ubytovanie, internet a SIM karty a  poistenie a pohotovosť.

Bez hanby, no úprimne

Potom ako sa ukázalo, že ich fanúšikovia nie sú tak štedrí, ako sa nazdávali, Catalin sa v dnes už vymazanom komentári posťažoval: „V tejto chvíli nás spozoruje moja matka, ktorý má dve práce a veľa jej nezostáva. Nepýtali sme si peniaze, no je rada, že nám môže pomôcť,“ písal podľa portálu Unilad, Catalin na svojom Instagrame. „Mami, chcem, aby si vedela, že to nie sme len my, kto profituje z tvojej pomoci, ale aj stovky ďalších.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa CAT AND ELENA (@another_beautiful_day_official),

Unilad ďalej uvádza, že pár už v minulosti často adresoval svoje kampane na tému duševného zdravia. Práve v tomto sa ich iniciatíva obrátila proti nim. Nahnevaní fanúšikovia pár kritizovali za to, že mať dve práce na financovanie luxusného životného štýlu dospelého syna, určite nie je prospešné pre duševné zdravie Catalinovej matky. Po pár dňoch sa fanúšikovia dočkali odpovede, v ktorej pár vysvetlil, že príjma finančné dary, pretože sa snaží vyhnúť komercializácii.

unilad.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )