Foto: Andrew Tate Archives (Youtube) / TASR/AP

Zatiaľ, čo je Andrew Tate vo väzení, rumunské úrady mu zabavili 11 športových vozidiel.

Tie najluxusnejšie značky za stovky tisíc eur, ktorých modely na ceste určite neprehliadnete. Kontroverzný influencer a v súčasnosti väzeň, Andrew Tate, bol známy aj ako milovník drahých áut, ktoré mnohokrát kupoval len z rozmaru. Rumunské noviny teraz odhalili niektoré zo zabavených kúskov, uvádza Insider.

Článok pokračuje pod videom ↓

Andrew Tate je od 31. decembra 2022 v rumunskej väznici, kde ho zavreli kvôli podozreniam z účasti v zločineckej organizácii, ktorá mala nútiť unesené ženy podieľať sa na pornografických videách. Andrew, jeho brat Tristan a ďalšie dve spoločníčky tak boli zadržané počas razie, ktorú si úrady naplánovali vďaka tomu, že Tate prezradil svoju polohu tým, že jedol na videu pizzu z rumunskej pizzerie.

Tate po zadržaní, foto: TASR/AP

Zatiaľ, čo je niekdajší kickboxer za mrežami a prežíva možno najhoršie obdobie za uplynulé roky, polícia mu z rezidencie na severe Bukurešti vzala všetky vozidlá, ktoré tam mal. Tate sa nachádza vo vypočúvacej cele väznice, ktorá je v Rumunsku známa ako miesto, kde sú matrace často so švábmi, plošticami a v zariadení špina a smrad, píše LAD Bible.

Rolls-Royce, Bugatti, Porsche aj Aston Martin

Riaditeľstvo pre vyšetrovanie organizovaného zločinu a terorizmu v Rumunsku v rámci niekoľkohodinovej razie zabavilo 11 luxusných vozidiel, ktorých majiteľmi boli bratia Tateovci, primárne teda Andrew. Aj keď hovorkyňa ústavu Ramona Bolla nemohla pre verejnosť konkretizovať presné modely, denník Gandul odhalil pomocou paparazzi fotiek niektoré z áut.

Zistilo sa, že v luxusnom vozovom parku amerického biznismena a jedného z najkontroverznejších influnencerov sa okrem značiek ako Porsche či BMW nachádzali aj skvosty ako Bugatti Chiron za 2,5 milióna eur, Rolls-Royce Wrath za 300-tisíc eur či Aston Martin Vanquish S v hodnote najmenej 230-tisíc eur.

K spomínanému Rolls-Royce sa viaže historka, ktorá je povahe aj životnému štýlu Tatea veľmi podobná. Keďže jeho kanál YouTube zablokoval, na jednej z fanúšikovských stránok sa objavilo video, na ktorom idú bratia Tateovci po londýnskych uliciach a zrazu vstúpia do predajne luxusnej značky, z ktorej už Andrew odíde ako majiteľ nového vozidla za stovky tisíc eur.

Tate má teda autá v obrovskej hodnote, čo je však pre človeka s majetkom približne 312 miliónov eur bežnou záležitosťou. Na svoje vozidlá si však bude musieť počkať, keďže minimálne do 31. januára 2023 bude vo väzení. Otázne tiež ostáva, či mu úrady vrátia majetok v pôvodnej hodnote.

Uložiť článok

Najnovšie články