Screen horor Smile Foto: Paramount Pictures

Ukážka sľubuje poriadne desivý psychologický horor.

Už o niekoľko dní by mal svetlo sveta uzrieť nový horor s príjemným názvom Úsmev (Smile), ktorý ale podľa ukážky rozhodne oddychovým pozeraním nebude. Trailer k pripravovanej novinke poriadne vydesil ľudí a ako informoval Unilad, je už na prvý pohľad jasné, prečo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako spomína oficiálny text distribútora, horor v réžii Parkera Finna prinesie v hlavnej úlohe psychologičku Rose (Sosie Bacon), ktorá sa pri vyšetrení svojej pacientky stane svedkom brutálnej udalosti. Žena sa zvláštne usmieva, trpí halucináciami či víziami. Rose jej však nestihne pomôcť, pretože priamo v ordinácii a pred jej očami si odlomeným kusom z črepníka prereže krčnú tepnu.

Najprv desivý úsmev, potom brutálna samovražda

Rose si vyčíta, že niečo neurobila a okrem toho ju začne prenasledovať minulosť. Postupne sa mení, až ju napokon začne postihovať to, čo jej pacientku. Navyše, záhadných samovrážd ľudí s divným úsmevom sa odohralo už niekoľko, a preto je presvedčená, že ďalšia v poradí je ona.

Samotný trailer je poriadne desivý práve kvôli postavám so strašidelným úsmevom. Ešte väčší šok na divákov čaká pri jednej scéne, ktorú vám nebudeme prezrádzať, ale nachádza sa na konci traileru.

Ľudí ukážka poriadne vystrašila

Ako uvádza Unilad, ľudia začali svoje zdesené reakcie zdieľať na Twitteri. „Pri pozeraní traileru som musel odhodiť svoj telefón preč,“ napísal jeden. Ďalší podotkol, že nie je nič desivejšie, ako keď sa ľudia bezdôvodne usmievajú.

Nechýba ani viacero reakcií na samotný koniec traileru, ktorý sľubuje oveľa strašidelnejšie scény, než iba už aj tak dosť desivé úsmevy.

Americká premiéra tohto psychologického hororu je naplánovaná už na 30. septembra a u našich českých susedov sa má objaviť už 29. septembra.