Foto: Screen rtl2.de

Ďalšie video ukazuje, ako sú Geissenovci šokovaní zo správania Slovákov. V pozitívnom slova zmysle, pretože sme ich privítali ako superhviezdy.

Včera sme vás informovali o kontroverznom videu, ktoré ukazovalo prvé zábery Geissenovcov zo Slovenska. Spôsobilo rozruch a začalo sa šíriť naprieč slovenskými médiami. Ak by ste si ho však chceli pozrieť v tejto chvíli, už ho na Instagrame nenájdete. 

Oficiálny profil nemeckej RTL Zwei pred niekoľkými hodinami zverejnil krátke video, ktoré ale mnohých poriadne pobúrilo. Ľudia v komentároch vyjadrili svoje rozhorčenie.

Foto: Profimedia

Dievčatá si robili srandu, od ľudí schytali poriadny hejt

Dievčatá z rodu Geissenovcov očarili zrkadlá a začali diskutovať o tom, či sú zo skutočného zlata. Následne ho jedna z nich začala zo zrkadla odlupovať. Druhá ju obvinila, že vlastne „kradne“ a opýtala sa jej, či chce ísť do väzenia.

Už v komentároch sa na rodinu spustila vlna kritiky. „Dievčatá, prepáčte, kam zmizla vaša slušnosť?“ opýtala sa komentujúca a ani zďaleka nebola jediná. Viacerí upozornili na to, že takéto správanie sa k starožitným veciam nie je vôbec vhodné a správne.

„Aké smutné, čo sa z nich stalo. Za peniaze si všetko nekúpiš,“ dodal ďalší. Nechýbala však ani otázka diváka, ktorý sa opýtal, či sa toto miesto nachádza v Petrohrade.

Spomínané video sme vám zazdieľali do článku, no dnes si ho už podľa všetkého nepozriete. Preklik nefunguje a na instagramovom profile chýba.

Opýtali sme sa televízie RTL Zwei, čo bolo dôvodom zmazania videa. „Z produkčných dôvodov sme ho museli odstrániť,“ odpovedali, no konkrétne dôvody bližšie nešpecifikovali.

Ďalšie video ukazuje, ako sme Geissenovcov prekvapili

Nemecká televízia už v pondelok večer odvysiela premiérovú dvojepizódu Geissenovcov na Slovensku. Na svojom webe zverejnila krátky trailer, ktorý ukazuje, že Slováci prijali nemeckú rodinu ako superhviezdy. Dokonca Geissenovci priznávajú, že to vôbec nečakali a Carmen si myslela, že ich u nás nikto nebude poznať. Napokon ich čakalo príjemné prekvapenie.

Navyše, nechýbajú unikátne zábery našej krajiny z vtáčej perspektíve a v ukážke sa na chvíľu mihla aj Jana Bittó Cigániková, ktorá ich pri návšteve u nás vítala.

Uložiť článok

Najnovšie články