Foto: Profimedia

Speváčka sa pred fotografmi schovávala pod dáždnikom.

Má len 34 rokov, no dosiahla úspechy, o akých mnohí speváci len snívajú. Forbes ju zaradil medzi najvplyvnejšie ženy sveta. Niet pochýb o tom, že Taylor Swift je v súčasnosti tou najväčšou popovou ikonou na svete. 

Speváčka sa momentálne nachádza na svojom svetovom turné s názvom Eras. Vystupovať bude aj blízko našich hraníc, a to vo Viedni, konkrétne 9. augusta 2024. Včera sa na svetových weboch objavila správa, že otec speváčky, Scott Swift, mal napadnúť fotografa. Ako informuje BBC, Ben McDonald obvinil Swifta z toho, že ho udrel do tváre v prístave v Sydney, kde vystupoval z jachty. Fotograf nevyhľadal lekársku pomoc.

Foto: SITA/AP

Ku konfrontácii malo dôjsť práve z dôvodu, že fotograf mal prenasledovať speváčku, ktorá práve v spoločnosti svojho otca vystupovala z jachty. Hovorca speváčky neskôr informoval, že dvaja ľudia z prostredia fotografov sa k nim mali správať agresívne za účelom vyhotoviť paparazzi fotografie. Speváčka sa schovávala pod dáždnikom a bola v prítomnosti svojej ochranky. Pri incidente malo dôjsť aj k potýčke s dáždnikmi.

Incident vyšetruje polícia

Fotograf pre BBC povedal, že Taylor Swift už sedela v aute, keď k nemu pristúpil jej otec a „napadol ho“. Útok bližšie nešpecifikoval, no dodal, že ho nevyprovokoval. Celý incident tiež prešetruje polícia Nového Južného Walesu.

Ako píše The Guardian, jedna z jej posledných koncertných šnúr – Eras tour, zaznamenala masívny úspech a zarobila miliardy. O koncert v ich krajine ju žiadajú dokonca aj hlavy štátov. Justin Trudeau ju napríklad na X (Twitteri) prosil, aby prišla do Kanady. Predpokladá sa, že Eras tour sa po skončení v novembri 2024 pravdepodobne stane najvýnosnejším turné všetkých čias. Tržby sa odhadujú na 1,4 miliardy dolárov, čo je o pol miliardy viac, ako rozlúčkové turné Eltona Johna, ktorý je súčasným držiteľom rekordu.

Uložiť článok

Najnovšie články