Princ William zaujal počas jedného verejného vystúpenia, kde zavítal s Kate, nezvyčajným detailom – na prstenníku ľavej ruky mu chýbal snubný prsteň. Kým pre niektorých ide o nenápadnú drobnosť, iní v tom vidia dôvod na otázky. Aspoň minimálne fanúšikovia, ktorí upozornili na tento detail.
správy od nás budete mať ako prví.
Princ a princezná z Walesu sa 4. decembra zúčastnili honosného štátneho banketu v rámci návštevy z Nemecka. Priaznivci kráľovskej rodiny si však všimli nezvyčajný detail na fotografiách princa Williama a Kate Middleton, ktoré boli urobené na kráľovskom bankete, ako informovala Tyla.
Honosná hostina ako veľký moment
Pre tých, ktorí nevedia, o čo ide, kráľ Karol a kráľovná Kamila privítali nemeckého prezidenta Franka-Waltera Steinmeiera a jeho manželku Elke Budenbender na trojdňovej štátnej návšteve Spojeného kráľovstva. Tento významný pár pricestoval v stredu 3. decembra na Windsorský hrad, kde ich hostila britská kráľovská rodina. Išlo o prvú štátnu návštevu nemeckého prezidenta po 27 rokoch.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Majú za sebou mnoho stretnutí, ako napríklad s britským premiérom Keirom Starmerom a slávnostné privítanie s kráľovskou salvou zo 41 zbraní. Princ a princezná z Walesu sa s párom stretli na letisku Heathrow a odprevadili ich autom na pódium počas ich osemmíľovej cesty na Datchet Road v centre Windsoru.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Ako to však pri každej štátnej návšteve býva, najvýraznejším momentom bola honosná hostina, ktorá sa konala na počesť nemeckého prezidenta a jeho manželky. Pred jedlom zverejnili Kate a William na sociálnych sieťach nový oficiálny portrét páru, na ktorom princezná vyzerala vznešene v oslnivých modrých šatách od Jenny Packham. Na špeciálnej štátnej večeri vo Windsore tiež predstavila orientálnu tiaru kráľovnej Viktórie, zatiaľ čo William mal na sebe tradičnú bielu kravatu s čiernym frakom a bol ozdobený kniežacím odevom.
William vyvolal lavínu otázok
Realitný maklér Michal Palko: Neexistujú drahé a lacné nehnuteľnosti. Inzerát je marketingový nástroj
Slovák premenil odpad z vinárne na revolučný výživový doplnok: Regeneruje bunky už za 7 minút, užívajú ho aj top športovci
Politológ Štefančík v 1 na 1: Ak bude vládnuť opozícia, dávam im maximálne dva roky. Ukazujú, že nie sú pripravení na vládnutie
Zatiahli ho do gej klubu a sexualizovali od 15 rokov. Najkrajšiemu chlapcovi sveta zničil život film
Lietadlá Concorde: Do Ameriky zaleteli za 3 hodiny, boli symbolom luxusu v oblakoch. Ich slávu zničila náhoda
Z malého sna je úspešná reštaurácia. Dana má otvorené už 26 rokov, na východ priniesla ikonické jedlá
Boli sme na jednej z najkrajších turistík vo Vysokých Tatrách. Koľko stojí obed a parkovanie na Štrbskom Plese?
15 rokov od smrti Amy Winehouse: Bila sa a drogovala na verejnosti. Zabilo ju vyše 4 promile alkoholu











Nahlásiť chybu v článku