Košická polícia dnes ráno okolo 9:40 prijala telefonát z Domova sociálnych služieb a zariadení pre seniorov Via Lux v košickej Barci, kde jeden z klientov údajne napadol ďalších, informuje Korzár.
Bol agresívny
43-ročný muž mal podľa informácií denníka vystrájať na štvrtom poschodí zariadenia, kde napádal ďalších ľudí. Údajne bol mimoriadne agresívny, škrtil ich a uhryzol do krku. Agresívny bol aj k privolanej hliadke, ktorá bola na mieste do niekoľkých minút.
„Áno, bola tu polícia. Odviedla v spolupráci so záchrankou jedného muža. Bol agresívny. Občas sa to stáva, nie je to však príliš časté,“ povedal pre Korzár jeden z klientov. Zásah potvrdila aj samotná polícia.
U podozrivého, ktorý sa nakoniec sám zranil a musela ho odviesť sanitka, bolo už v minulosti zaznamenané podobné správania. To, ako k jeho zraneniu došlo, však nie je známe. Nikto ďalší sa nezranil.
Bola som na „českom Hyroxe“: Za 57 minút som zaplatila 97 eur. Užila som si to, jedna disciplína ma potrápila
Peter Bárdy v 1 na 1: Fico dal objednávku na nájdenie všetkého proti Šimečkovcom. Chce prekryť Očistec
Nikola radí, ako si užiť lacnú letnú dovolenku v Španielsku: Môžete ušetriť stovky eur, pozor na podvody
Zamestnancov aj firmy čakajú zmeny: Jedna skupina si v práci môže prilepšiť, pozrite sa, či sa to týka aj vás
Z maternice vyťahovala plod špinavými prstami, novorodencom lámala väzy: Gynekologička pomohla stovkám žien
Psychologička prehovorila o prípade učiteľky v Nitre. Obkladač Vladislav o trende, ktorý Slováci oľutujú
Jiří vlastní 200-ročnú romantickú vilu v Toskánsku: Susedia nás hneď prijali, s kúpou domu vám tu všetci pomôžu












Nahlásiť chybu v článku