Ako sme vás informovali, iba krátko po skončení súdu Amber Heard verzus Johnny Depp, čelil herec ďalšej žalobe zo strany lokačného manažéra Gregga Brooksa, ktorý sa odvolával na údajný incident z roku 2017. Depp mal Brooksa údajne fyzicky napadnúť. Podľa nových informácií tento spor nezájde tak ďaleko ako konflikt s jeho bývalou manželkou a Depp spor urovnal, píše Unilad.
Podľa žaloby z roku 2018 mal Depp Brooksovi dvakrát adresovať úder do hrudníka a následne ponúknuť 100-tisíc dolárov za to, že mu to opätuje a udrie ho do tváre. Brooks tvrdí, že mu tento incident spôsobil emocionálne utrpenie.
Johnny Depp with Rocky Brooks after that alleged altercation on set of City of Lies. pic.twitter.com/vB4W509L0Q
— Jax 🏴☠️🇨🇺 (@TheNamesQ) May 19, 2022
Na súd sa tešil
Pat Harris, právnik zastupujúci Brooksa, sa pre The Sun dávnejšie vyjadril, že rozhodnutie poroty v súdnom spore Amber Heard vs. Johnny Depp nemá pre ich prípad žiadny význam.
„Brooksov prípad nie je o dvoch hollywoodskych celebritách zapletených do toxického vzťahu. Ide o napadnutie ťažko pracujúceho člena filmového štábu hviezdou,“ povedal a dodal, že pán Brooks sa teší na deň, kedy sa postaví pred súd.
Ako sa dohodli, je záhadou
Podľa všetkého to napokon vyzerá tak, že moment, na ktorý sa Brooks tak veľmi tešil, nenastane. Podľa dokumentov, ktoré mala k dispozícii tlačová agentúra PA, sa dvojica dohodla na urovnaní a prípad by teda mal byť uzatvorený v priebehu budúceho roka, uvádza Unilad.
Čo si máme pod tým „urovnaním“ presne predstaviť, nie je celkom zrejmé, pretože sa strany k tomu odmietli vyjadriť. The Vulture vysvetľuje, že právnici odovzdali potrebné dokumenty 11. júla, čím naznačili, že dosiahli takúto dohodu, no viac informácií verejnosti známych nie je. Brooks ani v minulosti nehovoril o tom, akú náhradu škody požaduje.
Vývar za 3,90 € a ríbezľové pivo za 4 €: Našli sme najstaršiu slovenskú reštauráciu, po večeri sme ochutnali niečo nečakané
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Šéf IĽP: Ficova vláda je asociálna a zbabelá. Bez ľudských práv sme len platiči daní a zdroje pre korporácie
Vianočné trhy u našich susedov sú ako z rozprávky: Na šunku za 6 eur sa tvorili rady, na cenu si dajte pozor
Psychologička Zuzana o alkohole: Fero Joke verejne priznal chybu a bol to správny krok, riskoval svoju reputáciu
Do Bratislavy lietadlom, do Košíc zase vlakom. Za 1 deň som porovnala oba spôsoby cesty, určiť víťaza je náročné
Nikola žije v Španielsku: Väčšina ľudí tu zarába okolo 1 300 € mesačne. Prenájom jednoizbového bytu v Madride stojí 1 000 €










Nahlásiť chybu v článku