Foto: 20th Century Fox

Správa, o ktorej sa dlhšie hovorilo, je teraz potvrdená.

Rami Malek žne jeden úspech za druhým. Iba pred pár dňami sa stal víťazom Zlatých glóbusov a zároveň sa tak o ňom začalo hovoriť ako o horúcom favoritovi na Oscara. Okrem toho sa mu však darí aj v súkromnom živote. 

Rami Malek počas svojho prejavu na medzinárodnom filmovom festivale Film Awards Gala v Palm Springs potvrdil svoj vzťah s hereckou kolegyňou Lucy Boynton, ktorá bola jeho partnerkou vo filme Bohemian Rhapsody.

„Som naozaj poctený, že tu môžem byť. Takže ďakujem filmovému festivalu v Palm Springs. Je to privilégium a ja som zaň vďačný. Ďakujem Lucy Boynton. Bola si mojím spojencom, mojím dôverníkom, mojou láskou. Ďakujem veľmi pekne,“ povedal vo svojej reči Malek.

Láska aj na striebornom plátne

Zoznámili sa spolu pri natáčaní filmu Bohemian Rhapsody v roku 2017. Vo filme Lucy stvárnila rolu Mary Austin, teda snúbenicu a životnú lásku Freddie Mercuryho. Už v apríli 2017 kolovali fámy, že ich vzťah nie je iba čisto pracovný, no dvojica sa chcela naplno venovať natáčaniu a podať čo najlepší výkon. Aj preto so zverejnením tejto informácie počkali.

Ako sme mohli vidieť vo výslednej snímke, hercom to spolu naozaj dobre klapalo aj na pracovisku. Svedčí o tom aj to, že na Zlatých glóbusoch nehviezdil iba samotný herec, ale ocenenie si odniesla aj snímka Bohemian Rhapsody.

unilad.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy