Foto: GoFundMe/X - @MeganoticiasCOB (reprofoto)

Žena utrpela život ohrozujúce zranenia.

V mexickom turistickom rezorte došlo k šokujúcemu a zároveň záhadnému nešťastiu. Jeden z dovolenkárov tam umrel po tom, ako si sadol do vírivky a zasiahol ho elektrický prúd. Jeho manželka mala viac šťastia a záchranári ju vo vážnom stave previezli do nemocnice, informuje The Guardian s odvolaním sa na miestne úrady.

Prípad vyšetruje polícia

Obeť bola identifikovaná ako 43-ročný Američan Jorge N. Ten bol so svojou ženou na dovolenke v luxusnom mexickom rezorte v Puerto Peñasco na severe krajiny. Pár si na pláži sadol do vírivky, kde oboch, z doposiaľ neznámych príčin, zasiahol elektrický prúd.

Žena aktuálne bojuje o svoj život v miestnej nemocnici. Z incidentu existuje aj video, ktoré koluje na sociálnych sieťach. Je ňom vidieť situáciu zrejme krátko po tragédii, ako prebieha oživovanie jednej z osôb. Na mieste v tej chvíli vládla panika a je počuť výkriky.

Na prípade aktuálne pracuje polícia a zisťuje, ako vlastne mohlo k takémuto nešťastiu dôjsť. Na stránke GoFundMe medzitým priatelia obete založili zbierku, pomocou ktorej chcú telo svojho kamaráta priviezť bezpečne domov a jeho manželke zabezpečiť kvalitnú liečbu. „Naši priatelia zažili hrozný incident. Jorge mal srdce zo zlata a vždy pomáhal svojej rodine a kamarátom,“ dodali.

Uložiť článok

Najnovšie články