Foto: profimedia

Kate Middleton bojuje s negatívami chemoterapie.

Je známe, že účinky chemoterapie môžu na ľudí pôsobiť aj veľmi negatívne a prežíva to aj Kate Middleton. Princezná z Walesu bojuje s rakovinou po tom, ako podstúpila operáciu brucha na londýnskej klinike.

Článok pokračuje pod videom ↓

Po odhalení diagnózy v dojemnom videu prosila verejnosť, aby jej a celej rodine dopriali súkromie počas neľahkého obdobia. Podľa portálu Marca si však boj s chorobou a liečba vyberá obrovskú daň. „Kate a William si za múrmi paláca prechádzajú peklom,“ povedal pre National Enquirer člen dvora. Prezradil tiež, že palác zachádza veľmi ďaleko, aby chorobu a jej príznaky ukryl pred svojimi tromi deťmi.

Ako znáša chemoterapiu Kate?

Najťažšie to podľa zdrojov znáša princ George, ktorý je najstarší. Kým Charlotte a Louis nemajú ešte ani desať rokov, George si všíma, že s jeho mamou sa niečo deje. Keďže je verejnosti známe, že Kate začala s chemoterapiou, prejavujú sa na nej aj jej negatívne účinky. Medzi ne patrí nevoľnosť, vracanie, vypadávanie vlasov či únava. Nie je jasné, s koľkými negatívami bojuje Kate, avšak podľa zdrojov liečbu neznáša úplne najlepšie.

Foto: SITA (Photo by (Chris Jackson/Pool Photo via AP)

William je manželke oporou

Princ William sa snaží byť svojej manželke čo najväčšou oporou. Odkedy sa dozvedel, že Kate bojuje s rakovinou, prevzal na seba viac povinností ako kedykoľvek predtým. Zároveň sa však niekoľkokrát stiahol, aby sa mohol postarať o svoju manželku. Do istej miery ho ovplyvňuje trauma zo smrti jeho matky, princeznej Diany, v roku 1996. Bol len o štyri roky starší ako princ George, keď zomrela.

William dáva rodinu na prvé miesto a kladie ju tiež nad kráľovské povinnosti. „Snaží sa byť pre Kate pevnou skalou a zároveň sa stará o deti a stále vykonáva svoje oficiálne povinnosti. Je to síce ťažšie, ale obmedzuje cestovanie a dáva jasne najavo, že Kate a deti sú pre neho na prvom mieste,“ prezradil zdroj.

Uložiť článok

Najnovšie články