Foto: Cortelazzi Restaurant

Supermarket Cortelazzi je už otvorený, zákazníkov poteší najmä netradičným sortimentom, aký nikde inde nenájdete.

Len nedávno sme vás informovali, že do nášho hlavného mesta mieri nový supermarket Cortelazzi. Nový obchod je pre Slovákov úplnou novinkou, nakoľko ho nenájdu ani v okolitých hlavných mestách, ako je Viedeň či Budapešť. Cortelazzi má na Slovensko priniesť unikátny sortiment, v ktorom nakupujúci nájdu všetky chute Talianska.

Veľká predajňa s reštauráciou

Nová predajňa by mala mať rozlohu 1 800 štvorcových metrov a Bratislavu reťazec uprednostnil pred susednými hlavnými mestami ako Viedeň či Budapešť. Na svoje by si v obchode mali prísť hlavne milovníci talianskej kuchyne a aj keď pôjde o konkurenciu v rámci reťazcov s potravinami, ani jeden zo súčasných gigantov zrejme nebude mať zloženie produktového sortimentu porovnateľné s Cortelazzi.

Zaujímavosťou je, že v budove supermarketu sa nachádza aj reštaurácia, ktorá chce zákazníkov nalákať na chutné talianske jedlo vrátane typických pokrmov ako tiramisu, lasagne či chobotnice. Všetko, čo v tejto gastronomickej prevádzke ochutnáte, si následne viete v supermarkete Cortelazzi zakúpiť. Ako z oficiálneho profilu na instagrame vyplýva, brány sú pre návštevníkov otvorené od 6. novembra, v čase medzi 8:00 a 20:00.

Uložiť článok

Najnovšie články