Je to úplne jednoduché.

Stačí kliknúť na stránku www.karpatskebrandy.sk, zahrať si zábavnú hru a súťažíte o digitálne fotoaparáty a exkurziu do sveta brandy v sprievode Master Blendera. 

Od 1. marca do 19. apríla vrátane môžete na webe karpatskebrandy.sk súťažiť o digitálne fotoaparáty Fujifilm Instax Mini LiPlay, s ktorými si môžete fotky rovno vytlačiť, a o hlavnú výhru – exkurziu do sveta brandy s odborným sprievodom Master Blendera Karpatského brandy. Stačí si zahrať zábavnú hru, vyplniť registračný formulár a získavate žreb do súťaže. A ak budete súhlasiť s tým, aby vám na mail chodili novinky od Karpatského brandy, získavate ešte žreb navyše. Jednoduché.

Ak však chcete zvýšiť svoje šance, kupujte Karpatské brandy Original. Za registráciu každého pokladničného bloku s položkou Karpatské brandy Original na stránke www.karpatskebrandy.sk získate až 10 žrebov do súťaže, čím svoje šance na výhru radikálne zvýšite.

Karpatské brandy Original je nápoj pre každú príležitosť. Vyznačuje sa karamelovými tónmi a sviežou vôňou po hrozne, s ľahkým nádychom čokolády a dreva, v ktorom vyzrieva. Výborne si ho vychutnáte samotné, ale napríklad aj v ananásovom kokteile:

Náš TIP: Príprava kokteilu KBOriginal Ananás je jednoduchá: naplňte pohár ľadom, vložte doň plátok čerstvého alebo sušeného ananásu a zalejte šotom Karpatského brandy Original. Odšťavovačom si pripravte približne 150 ml šťavy z ananásu, alebo použite ananásový 100% džús, vlejte do pohára a na záver strúhadlom nastrúhajte kôru z citróna. Na zdravie!

TRENDY S BRANDY

PR článok Karpatské brandy
0
Uložiť článok
Komentovať