Foto: HBO

Nalaďte sa na 8. sériu Game Of Thrones týmito unikátnymi fotografiami.

Záverečná séria Game Of Thrones sa nezadržateľne blíži a fanúšikovia sa už nevedia dočkať najveľkolepejšieho ukončenia, aké sme mohli na našich televíznych obrazovkách vidieť. Zatiaľ sa môžeme pozrieť na fotografie, ktoré nám odhaľujú prvé informácie o postavách. 

Tvorcovia seriálu sľúbili divákom priniesť najväčší súboj, aký sa kedy na obrazovkách odohral a navyše každá časť má byť ako samostatný celovečerný film. Po krátkom traileri, ktorý HBO nedávno uverejnil, teraz prináša fotografie obľúbených hrdinov v rôznych zaujímavých momentoch. Nechýbajú na nich Jon, Danny, Tyrion, Sam, Sansa alebo Arya.

foto: hbo.com

Vidíme Jona Snowa (Kit Harington) a Daenerys Targaryen (Emilia Clarke), ako sa na seba zamilovane pozerajú. Je to šokujúce, keďže sa v siedmej sérii odhalil ich príbuzenský vzťah. Ako sa to teda celé naozaj vyvinie, uvidíme už o pár mesiacov.

foto: hbo.com

Obľúbená divácka postava Tyriona Lannistera, ktorú stvárňuje Peter Dinklage bude ešte záhadnejšia, ako sme ju doteraz mohli vidieť. Jeho úmysly sú však stále otázne. Možno teda práve on zapríčiní najväčšiu zradu, akú sme v seriáli mohli vidieť.

foto: hbo.com

Zaujímavé je aj vidieť Jamie Lannistera (Nikolaj Coster-Waldau) v Starkovom brnení. Je teda „Kráľokatom“ alebo kráľom? Po zrade, ktorú kvôli nemu utrpela Cersei, je opustená v Kráľovom prístavisku. A to aj napriek tomu, že sa technicky stala kráľovnou Siedmich kráľovstiev.

foto: hbo.com

Uvidíme aj Aryu, ktorá si od prvej série prešla neuveriteľným vývojom a vďaka veľkej odhodlanosti sa z nej stala silná mladá žena, ktorá je schopná zabiť akéhokoľvek nepriateľa. Jej fotografia nám síce veľa informácií o vývoji deja neprezradí, no všetci fanúšikovia sú určite radi, že ju vidia.

foto: hbo.com

Vďaka týmto fotografiám si môžeme domýšľať rôzne teórie o samotnom konci. No ako sme si už mohli pri Game Of Thrones zvyknúť, všetko sa môže v sekunde zmeniť. Ako sa teda obľúbený seriál skončí uvidíme už 14. apríla.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy