foto: hbo.com

História televízneho vysielania sa bude navždy meniť. Game of Thrones neustále prekračuje svoje limity a tak na našich obrazovkách uvidíme najväčší súboj, aký sa kedy odohral.

Všetci fanúšikovia Game of Thrones už netrpezlivo čakajú na poslednú sériu, ktorá má uzrieť svetlo sveta už na jar budúceho roka. O tom, že si tvorcovia dali naozaj záležať a divákov nechcú sklamať, svedčia aj všetky prekvapenia, ktoré si pre nich pripravili. Dokonca sľubujú  najväčšiu bitku, akú sme kedy mohli vidieť. 

Okrem toho, že posledná séria už teraz zdoláva rekordy a to sa ešte ani nevysielala, sľubuje naozaj epický zážitok. Každý detail v nej bude dokonale prepracovaný a dokonca má prepísať televíznu históriu. V Game of Thrones totiž uvidíme najväčšiu bitku, aká sa doteraz na obrazovkách odohrala.

Vladimir Furdik, ktorý stvárnil postavu Night Kinga prezradil, že najväčšia a najnákladnejšia bude práve tretia epizóda. V rozhovore pre stránku Sorozat Wiki potvrdil, že sa fanúšikovia môžu tešiť na konečnú bitku, na ktorú všetci tak netrpezlivo čakali. Jej hlavnými aktérmi budú pravdepodobne Jon Snow a Night King.

Uvidíme najväčší súboj v histórii

„V tretej časti poslednej série je súboj, ktorý má byť podľa tvorcov najväčší v televíznej histórii. Takmer celé epizóda bude zameraná iba naň a bude trvať približne hodinu.“ Pred nedávnom vyšla informácia, že každá epizóda bude rozsahovo trvať dlhšie ako hodinu, tak môžeme predpokladať, že podobných scén plných napätia sa v nich objaví dostatok. Takže sa je jednoznačne na čo tešiť.

foto: hbo.com

„Môžem vám sľúbiť, že 8. séria nebude mať žiaden nedostatok. Objaví sa v nej množstvo drakov, Night King sa vráti a odohrá sa tu najväčšia bitka v histórii,“ hovorí Furdik.

S touto informáciou sa vynárajú aj ďalšie otázky, čo sa bude diať vo zvyšných častiach alebo kto nakoniec zasadne na trón? Isté však je, že všetky odpovede, na ktoré tak netrpezlivo čakáme, sa dozvieme už o pár mesiacov, v apríli 2019.

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)