Foto: HBO

Tvorcovia Game Of Thrones dokážu svojich fanúšikov stále šokovať novými prekvapeniami.

Fanúšikovia Game Of Thrones už určite netrpezlivo čakajú na záverečnú sériu. Tá chvíľa sa nezadržateľne blíži a tvorcovia sa zatiaľ rozhodli priniesť fanúšikom viaceré prekvapenia. Plánujú vytvoriť najväčší súboj, aký sa kedy odohral na obrazovkách a prepísať tak históriu televízneho vysielania a to ani zďaleka nie je všetko. 

Výkonný riaditeľ HBO Richard Plepler zverejnil informáciu, podľa ktorej bude záverečná séria Game Of Thrones naozaj legendárnou. Každá jej epizóda by mala byť ako sledovanie celovečerného filmu.

Foto: Game Of Thrones/HBO

Uvidíme šesť filmov

Ak vás sklamala informácia, že v poslednej sérii uvidíme iba šesť častí, nemusíte zúfať. Každá z nich totiž bude v celovečernej dĺžke a prinesie naozaj filmový zážitok. „Je to neuveriteľné. Podarilo sa im urobiť šesť filmov,“ uviedol Plepler, ktorý sa poďakoval tvrdej práci výrobného tímu po zhliadnutí 8. série.

Túto informáciu potvrdil aj režisér David Nutter. Vďaka tvrdej práci štábu si teda môžeme byť naozaj istí, že pôjde o neuveriteľný divácky zážitok plný emócií a napínavých scén.

foto: hbo.com

Pred pár dňami HBO uverejnil krátky teaser, v ktorom môžeme vidieť stretnutie Daenerys so Sansou a očakáva sa, že z neho vznikne naozaj dramatická scéna. Navnaďme sa teda ním na neuveriteľnú atmosféru, ktorá na nás čaká už v apríli.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy