Záber zo seriálu Wednesday Foto: Netflix

Jenna Ortega sa zdôverila, že scénu, ktorá sa šíri na internete raketovou rýchlosťou, vymyslela ona sama.

Divákov Netflixu úplne očarila novinka z prostredia Rodiny Addamsovcov, o čom svedčí aj jej vysoká sledovanosť po celom svete. Seriál Wednesday sa sústredí práve na túto hrdinku a strasti, ktorým musí čeliť na akadémii Nevermore. TikTok v uplynulých hodinách ovládla jedna konkrétna scéna, ktorú sa ľudia snažia v húfoch napodobňovať. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Sociálnu sieť zaplavil zostrih tanečnej scény Wednesday, ktorý je skutočne hypnotický. Pochádza zo školského plesu a pozrieť si ho môžete vo videu nižšie.

A to nie je všetko. Ako to už na TikToku býva, používatelia sa snažia ikonický tanec Wednesday napodobniť.

Tanec sa stal virálnym

Aby sa hrdinke, ktorú stvárnila Jenna Ortega ešte viac podobali, niektorí si na hlavu dávajú čierne parochne a robia zapletané vrkoče, alebo si obliekajú čierne čipkované šaty, ktoré sú nepochybne jej štýlom.

@nianaguerreroi am OBSESSED with that dance scene!! jenna really killed it as wednesday fr 😭😭🖤♬ original sound – main account got banned

Cítila sa pri ňom neisto

Jenna Ortega žne od fanúšikov množstvo pochvál za stvárnenie Wednesday. A ešte viac po tom, ako priznala, že si túto scénu vymyslela sama a dokonca sa cítila dosť neisto, pretože nie je tanečnica ani choreografka.

Ako uviedla na svojom Twitteri, inšpirovala sa archívnymi zábermi gotikov tancujúcich v kluboch z 80. rokov.

Najnovšie články