Foto: MovieStillsDB.com

Stratiť sa v nekonečnom bludisku IKEA, nie je nič ťažké.

Pre konzumentov z Európy a Spojených štátoch to nie je nič nezvyčajné. Takýto výlet väčšinou zakončíme mäsovými guľkami vo food courte a odnesieme si domov pár skvelých vecí, ktoré nám v skutočnosti netreba. Cieliť na Blízky východ svoj marketing je ale o čosi ťažšie, a preto oslovila IKEA kreatívnu spoločnosť Publicis Spain, aby prišli s riešením.

Pre Spojené Arabské Emiráty tak vznikla úžasná nová kolekcia menom REAL LIFE SERIES, ktorá pokrýva interiéry z najobľúbenejších seriálov. Projekt sa teda netýka len sociálnych sietí, ale práve v Emirátoch ho je možné vidieť na vlastné oči a zakúpiť si ho v predajni. Kampaň sprevádza motto „Pre skutočné rodiny,“ a IKEA chce touto cestou podporiť diverzitu produktov medzi zákazníkmi zo Spojených arabských emirátov a to tým, že do katalógov prinesie niečo familiárne.

Obývačka Simpsonovcov

V katalógu nechýba ani animák. Ikonická pestrofarebná obývačka žltej rodinky môže byť súčasťou aj vašeho obydlia. Seriál, ktorý sa vysiela už 30 rokov nestarne a s ním ani unikátny dizajn. Ten tvorcovia predstavili divákom na konci 90. rokov. Jednotlivé kusy nábytku si môžete zadovážiť aj vy, no kombinovať ich s ružovou stenou vám neodporúčame.

IKEA

Byt Monicy a Rachel

V prípade bytu Rachel a Monicy, ktorý bol aj bytom Monicy a Phoebe a na chvíľu aj bytom Joeyho a Chandlera, však nie je problém kombinovať fialovú stenu s naozaj pútavými kusmi nábytku. Priatelia odvysielali 10 sérií a odchovali niekoľko generácií, čo sa im darí doteraz. Nebolo by teda vôbec prekvapivé, keby to bola práve táto obývačka, ktorá by priniesla najvyššie predaje.

IKEA

Izba zo Stranger Things

Pred pár rokmi prišiel Netflix s fantastickým seriálom Stranger Things, ktorého tretia séria už klope na dvere. Dočkáme sa jej o mesiac. Za ten čas môžete svoje obydlie vyzbrojiť podobnými kusmi nábytku, ktoré vás strašia cez obrazovku. Polica, sedačka či ikonické svetielka tak môžu byť vaše a veľmi originálne vyzdobiť vaše útočisko.

IKEA
thedrum.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )