Foto: Profimedia

Toto môže byť drsné tiež. Zaleží od toho, pri čom ich budú nakrúcať.

Slovenské televízie nezaháľajú, svojich divákov sa snažia pred obrazovkami stoj čo stoj udržať. Novinka televízie Markíza staví na istotu – hlavnými hrdinami jej novej reality show totiž majú byť slovenskí Alain Delon a Cher, teda manželia Lelkesovci.

Článok pokračuje pod videom ↓
AKTUALIZOVANÉ – 14. jún 2023 o 14:00 | Pôvodný článok sme aktualizovali o vyjadrenie TV Markíza.

Po tom, čo na obrazovkách televízie Markíza trhali rekordy sledovanosti Mojsejovci a na konkurenčnej JOJ-ke nemeckí milionári Geissenovci, budú mať slovenskí diváci možnosť nazrieť do života ďalšej extravagantnej manželskej dvojice. Ako dnes informoval denník Nový Čas, slovenská televízna jednotka má chystať reality show, ktorej hlavnými protagonistami budú Sisa Lelkes Sklovská a jej manžel Juraj.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sisa Lelkes Sklovska (@sisasklovskaofficial)

Slovenská verzia Geissenovcov?

Nový Čas uvádza, že televízia si dvojicu a ich život na zdokumentovanie vybrala z viacerých dôvodov. „S ponukou na šou nás oslovili na Let´s Dance, kde nás stretli. Všetci totiž vedia, že každý piatok ideme na večeru a potom do noci žijeme,“ uviedol Lelkes detaily denníku. Nie je tajomstvom, že Lelkesovci aj napriek svojmu veku stále dokážu žúrovať v baroch a na diskotékach dlho do noci.

Ako tiež Juraj Lelkes doplnil, televízny štáb bude mať prístup aj do ich súkromia. Divákov tak čaká pohľad na to, čo doposiaľ o dvojici milujúcej luxus a extravaganciu možno nevedeli, aj keď so svojou šou dobu tentoraz zrejme nepredbehnú.

AKTUALIZÁCIA ČLÁNKU S DOPLNENÍM VYJADRENIA TV MARKÍZA:

O stanovisko k šou Lelkešovcov sme požiadali priamo TV Markíza. Odpoveď nám poskytla vedúca PR oddelenia televízie, Andrea Macáková. Tá uviedla veci na pravú mieru a vysvetlila, že TV Markíza žiadny reality program do prime time nechystá.

„TV Markíza nepripravuje do TV vysielania žiadnu šou s manželmi Lelkesovcami. Ide o exkluzívnu reportáž zo života tejto médiami ostro sledovanej dvojice pripravenú pre náš web markiza.sk, na ktorú sa môžete tešiť už o pár dní,“ uviedla pre interez.sk Macáková.

Najnovšie články