Foto: IMDB (New Line Cinema)

Ľuboš Belko / / Film
Amazon oznámil, že ich pripravovaný seriál z prostredia Pána prsteňov bude mať 5 sérii.

Nový seriál, na ktorom sa podieľa aj šéf a zakladateľ Amazonu, Jeff Bezos, je už vo výrobnom procese. Je to veľmi netypické, no to, že Bezos nie je z filmárskej branže a aj tak sa podieľa na vzniku tohto titulu, dokazuje jeho vášeň k celej tejto sérii. Zároveň aj to, že chce seriál dotiahnuť k dokonalosti.

Ten má byť, ako sme vás pred časom informovali, najdrahšou televíznou záležitosťou všetkých čias. Za zmienku stojí aj to, že autor knižnej série z tohto sveta, J. R. R. Tolkien, je jednou z najlepšie zarábajúcich mŕtvych celebrít sveta. Seriál sa bude točiť okolo príbehu Aragorna a tvorcovia už oznámili, že nebude rekapitulovať udalosti zo známej filmovej a knižnej série, Pán prsteňov, keďže toto sme už všetko videli a bolo to spracované viac než dobre.

Z tweetov fanúšikovskej stránky TheOneRing.net sme sa už dozvedeli, že vďaka seriálu budeme vedieť čosi viac o Aragornovom Numenoreánskom pôvode a vďaka flashbackom sa nám poodhalí história Stredozeme. Ak ste nikdy nečítali knihy z tohto sveta, možno vám tieto slová úplne nedávajú zmysel, no vedzte, že toto univerzum má ešte mnoho materiálu, ktorý nám seriál poodhalí.

A zatiaľ na to máme sľúbených päť sérii, ktoré nám budú tieto skutočnosti odhaľovať. V prípade úspechu ich snáď bude aj viac. Mimo iného sa fanúšikovia tohto sveta môžu tešiť aj na novú knihu, ktorú za života Tolkien nestihol vydať. Tá bude niesť názov The Fall of Gondolin a môžeme sa ňu tešiť na konci tohto leta.

Pozri aj: Kniha džunglí sa dočká svojho najtemnejšieho spracovania. V novom filme uvidíte Mauglího v úplne inom svetle, ako ho poznáte

ladbible.com
0
Komentovať (0)