Foto: IMDB (New Line Productions)

Ako už iste viete, Pán prsteňov sa chystá na obrazovky.

Služba Amazon Prime už čoskoro prinesie na naše monitory, smart TV a chytré zaradenia seriál zo sveta Pána prsteňov. Samotný zakladateľ spoločnosti, Jeff Bezos je veľkým fanúšikom Stredozeme, a tak bude sám dozerať na priebeh natáčania najdrahšieho seriálu v histórii. A len tak mimochodom, autor knižnej predlohy, J. R. R. Tolkien je podľa magazínu Forbes piatou najlepšie zarábajúcou mŕtvou celebritou všetkých čias.

Mimo seriálu sa už čoskoro môžeme tešiť na ďalšiu Tolkienovu knihu s názvom The fall of Gondolin. A aké sú novinky ohľadom seriálu? Podľa všetkého sa má príbeh točiť zhruba v čase Spoločenstva prsteňa. Podľa najnovších dostupných informácií, ktoré kopú trochu hlbšie, by sa mal seriál zaoberať postavou Aragorna.


V tweete fanúšikovskej webstránky TheOneRing.net sa píše: “Z niekoľkých zdrojov máme potvrdené, že miliardový projekt Pána prsteňov od Amazonu zameria svoju prvú sériu výhradne na Aragorna.” Ak vám nelezie do hlavy, ako by mohla mať obyčajná fanúšikovská stránka takéto informácie, ubezpečujeme vás, že ľudia odtiaľto majú zbehnutú nielen celú Tolkienovu tvorbu, ale aj detaily, ktoré sa okolo tohto univerza dejú v súčasnosti.

Pozri aj: Ľuďom sa chcelo vracať a odchádzali počas premiéry v húfoch. Nový film Larsa von Triera je odporný, násilný a maximálne pohoršujúci

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať