Foto: Screen (Trailer)

interez.sk / / Film
Film Mauglí príde do slovenských kín 18. októbra 2018.

Jedna z klasík svetovej literatúry od Rudyarda Kiplinga – Kniha džunglí sa dočkala svojho nového a najtemnejšieho spracovania.

Príbeh sleduje výchovu ľudského mláďaťa Mauglího, ktorého sa ujala svorka vlkov žijúca v indickej džungli. Postupne sa učí drsným pravidlám džungle a pod vedením medveďa Balooa a pantera Bagheery je Mauglí akceptovaný aj ostatnými zvieratami, ako by bol jedným z nich. Až na jedného, desivého tigra Shere Khana. Ale v džungli sa ukrýva možno ešte väčšie nebezpečenstvo ktoré príde, keď sa Mauglí ocitne tvárou v tvár ľudskej rase.

Film má pôsobivý zoznam hviezd, ktorých režisérsky viedol Andy Serkis. V roli hlavných zvieracích charakterov sa predstaví: oscarový víťaz Christian Bale ako prefíkaný panter Bagheera, oscarová herečka Cate Blanchett ako zlovestný had Kaa, Benedict Cumberbatch ako desivý tiger Shere Khan, Naomie Harris ako Nisha, vlčica, ktorá si adoptovala Mauglího a samotný režisér Andy Serkis ako múdry medveď Baloo.

Na strane ľudí sa predstaví Matthew Rhys ako Lockwood, Freida Pinto je Messua, a mladý herec Rohan Chand stvárnil hlavného hrdinu Mauglího.

Pozri aj: Prehnaná výstrednosť a oplzlé scény. Toto je 6 najlepších filmov, ktoré boli vo svete zakázané (V KOCKE)

TS
0
Komentovať (0)