Foto: moviestillsdb.com

Od poslednej série nás ešte delí celkom dlhý čas, avšak už vieme pár detailov, ktoré sa oplatí poznať.

Sophie Turner, ktorá hrá Sansu Stark a je v seriáli od absolútneho začiatku prehlásila, že nikto by nečakal, aká bude posledná séria krvavá. Zrejme sa tak naozaj máme na čo tešiť. Samozrejme, že nič iné v poslednej sérii nemôžeme čakať, keďže hovoríme o seriáli, ktorý konštantne vyvražďuje hlavných hrdinov, milovaných svojim publikom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa všetkého to vyzerá tak, že priaznivých chvíľ sa nedočkajú Starkovci, Lannisterovci ani Targaryenovci. Keď na konci prvej série umrel Ned Stark, nešlo o nič neobvyklé. Hral ho predsa Sean Bean, ktorého postavy umierajú rýchlejšie, ako komáre v blízkosti elektrického lapača hmyzu. Seriál ako Game of Thrones si vás však istým spôsobom vychoval, keďže nemá problém vyvraždiť na svadbe celú rodinu, vrátane tehotnej ženy. Naučíte sa tak nevytvárať si príliš silné puto k svojim obľúbeným postavám.

Sophie Turner prezradila v rozhovore pre Gold Derby, že do boja proti blížiacej sa záhube, sa zapoja takmer všetci, a keďže aj medzi malými skupinami narastá napätie, krv nie je nič, čo by sme nemohli očakávať. Len prednedávnom oznámila Emilia Clarke, ktorá hrá jednu z najobľúbenejších postáv, že v seriáli končí. Je teda jasné, že úmrtia v seriáli nebudú len brutálne, ako ich opísala Sophie, ale aj poriadne emotívne. Ak je vám však ľúto, že sa seriál čoskoro skončí, máme aj dobré správy.

Game of Thrones totiž dostane prequel. Obsah nového seriálu bude predchádzať udalostiam z GOT. Televízia HBO už potvrdila, že si objednala pilotnú epizódu k novému seriálu, čo značí, že s týmto svetom sa naozaj nebudeme musieť lúčiť na dlho. Samotný autor knižnej série potvrdil, že scenár bude písať Jane Goldman, ktorá pôsobila aj v Game of Thrones, no na jej konte sa nájdu aj tituly, ako Kingsman či X-men: Prvá trieda. Máme sa tak rozhodne na čo tešiť. V tomto prípade pôjde doslova o PREquel, keďže dej bude zasadený do doby spred 10-tisíc rokov.

Pozri aj: Takto bude vyzerať Leonardo DiCaprio a Brad Pitt v novom filme od Tarantina. Snímka Once Upon A Time bude zobrazovať vraždy Mansonovcov

unilad.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články