Foto: HBO

Táto správa nepoteší žiadneho fanúšika seriálu Hra o tróny. Obľúbená herečka totiž odchádza.

Ak ste fanúšikom seriálu Hra o tróny, tak sa už určite nemôžete dočkať finálnej série, ktorá je plánovaná na budúci rok. Prinesie však so sebou aj smutné správy. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Hra o tróny (Game of Thrones) z produkcie HBO sa po dlhšom čase vracia a samotní tvorcovia hovoria, že majú skutočne dobrý dôvod na túto dlhšiu prestávku. Sľubujú totiž oproti predošlým sériám, posunúť seriál ešte na vyššiu úroveň. Jednotlivé epizódy majú byť dlhšie a takisto vylepšujú aj jeho technickú stránku kvalitnejšími špeciálnymi a CGI (Computer Generated Imagery) efekty. Preto si môžeme byť istí, že o zážitok bude postarané.


Na druhej strane však séria bude aj smutnou pre všetkých, ktorí si zamilovali postavu Daenerys Targaryen. Emilia Clarke, ktorá ju stvárnila, totiž na svojom Instagrame oznámila, že toto bude jej posledné účinkovanie spojené s Hrami o tróny. „Bol to krásny výlet, ďakujem. Nikdy sa mi ani nesnívalo, že budem môcť žiť takýto život a nájsť svoju druhú rodinu, na ktorú nikdy nezabudnem.“

Fanúšikovia na túto správu ihneď reagovali a herečke v komentároch ďakovali a vzdávali úctu. „Navždy budete našou kráľovnou.“ A aj to svedčí o tom, že sa stala jednou z najobľúbenejších postáv a zaručene bude v obľúbenom seriáli chýbať.

Dany & Jon 💚

A post shared by Emilia Clarke ♡ (@daenerystargaryen) on


Stránka Bovada vytvorila stávkovanie o to, kto sa stane napokon kráľom vo finále seriálu. Favoritkou je, okrem Jona Snowa, aj samotná Emilia Clarke s postavou Daenerys. Je teda jasné, že seriál prinesie všetkým verným fanúšikom okrem radosti aj smutné chvíle na konci.

Na novú sériu sa diváci môžu tešiť v roku 2019 a už teraz sa dá predpokladať, že bude ešte lepšia, ako tie predošlé. Bude to teda finále, aké si seriál podobného charakteru a kvalít bezpodmienečne zaslúži. Zatiaľ si skráťme toto čakanie aspoň sledovaním tohto pútavého traileru:

Pozri aj: Zabudnite na film Nedotknuteľní. Jeho tvorcovia natočili aj tieto filmy, ktoré sú rovnako dobré a taktiež stoja za vašu pozornosť

ladbible.com
Uložiť článok

Najnovšie články