Foto: HBO

Nie všetko, čo sme videli v poslednej časti predošlej sérií, musí byť pravda.

Zima konečne prichádza a po ešte dlhšom čakaní HBO konečne oznámilo príchod poslednej série Game of Thrones, ktorý je plánovaný v apríli 2019. To však nie je to najlepšie, o čo sa s nedočkavcami režisér David Nutter podelil. Jeho odpovede prekvapia, ale aj potešia nejedného fanúšika. 

Na portáli reddit.com mali fanúšikovia v utorok príležitosť opýtať sa Davida Nuttera otázky, ktoré ich zaujímali. Nejeden sa istotne zaujímal, aké dlhé budú samotné epizódy 8. série. „Myslím, že jednotlivé epizódy budú mať  viac ako 60 minút. S istotou viem, že budú dlhšie, ako tie doteraz,“ povedal Nutter. To však nebolo jedinou vecou, ktorú o očakávanej sérií potvrdil.

Zlovlky

Tešiť sa môžeme na návrat zlovlkov, do ktorých sme sa zamilovali už v 1. sérií, keď ich Ned Stark priniesol na Zimohrad. Od toho dňa, mal každý jeho potomok a aj John Snow toho svojho. Časom sa však počet zúžil len na bieleho Ducha a štipku prítomnosti Nymérie. Na otázku, či ich ešte uvidíme, Nutter odpovedal: „Popravde, áno, v 8. sérií uvidíte zlovlka. Ale to je všetko, čo môžem k tomuto povedať.“ Po tomto rozhovore naše nádeje vzrástli a očakávame, že si ich vo finále ešte dostatočne užijeme.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Donna Parris (@diamondz_27),

Návrat Tormunda?

Je namieste, že sa fanúšikovia (najmä ženská časť) pýtala, prečo musia na finálnu „dávku Johna Snowa“ čakať tak dlho. „Vizuálne efekty a kvalitné veci si žiadajú čas – trvá dlho, kým ich môžeme vytvoriť a GoT je posledným projektom, v ktorom by ste našli polovičnú prácu. Takže je to aj o tom, že vyplníme seriál, ako sa len bude dať a čo najlepšie sa vizuálnymi efektmi priblížime skutočnosti. Štipka čakania je len malá cena za tak úžasnú kvalitu, ktorá prichádza v tomto seriáli,“ vysvetľuje.

Posledná epizóda 7. série priniesla mnoho zvratov a zanechala v nás veľa otázok. Čo sa bude diať ďalej? Budú John a Daenerys spolu? A v neposlednom rade, prežil milovaný divoký Tormund útok draka Bielych chodcov na obrovskú Stenu? No, niekto sa opýtal, kto je jeho obľúbenou postavou v prichádzajúcej sérií a on odpovedal slovami: „To vám nemôžem povedať – milujem ich všetkých – Cersei samozrejme, Lena Hadley, s ktorou som pracoval na príbehoch Sarah Connor. Takisto nemôžem vynechať Emiliu a Kita Harringtona. Jednoducho celé obsadenie. Nenájdem tam jediného zlého herca – čo mi pripomína Psa a Tormunda a všetkých chlapov v tejto poslednej sérií. Bolo to proste magické.“ 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vikings/The Walking Dead/GoT (@vikingswalkingthrones),

Tormund? Všetci sme si mysleli, že je už mŕtvy. No po tejto odpovedi sme si viac než istí, že je nažive. Bude to stále dlhé čakanie, kým príde apríl. Ale po Nutterových slovách vieme, že sa je skutočne na čo tešiť.

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)