foto: MovieStillDB.com

Obľúbený svet čarodejníkov plný dobrodružstiev a nástrah sa vracia na filmové plátna.

Všetci fanúšikovia Harryho Pottera sa majú v blízkej dobe na čo tešiť. Svet čarodejníctva a kúziel je totiž späť. Tvorcovia Fantastických zverov avizovali ich tretie pokračovanie a uverejnili očakávaný dátum premiéry. 

Spoločnosť Warner Bros, ktorá stojí za produkciou Fantastických zvierat plánuje premiéru ich tretieho pokračovania na 12. novembra 2021. Ako informoval portál Pottermore, toto milé prekvapenie oznámil Ron Sanders, riaditeľ Worldwide Theatrical Distribution and Home Entertainment, Warner Bros.

foto: MovieStillDB.com

“Joanne Rowlingová vytvorila úžasný vesmír, ktorý očaril ľudí všetkých vekových kategórií. Tešíme sa, že v roku 2021 môže práve naša spoločnosť predstaviť už tretie pokračovanie päťdielnej filmovej ságy všetkým divákom po celom svete.” Natáčanie má započať už budúcu jar, a tak sa na horúce novinky môžeme tešiť už čoskoro.

Čakanie sa nakoniec vyplatí

Toto množstvo času na nakrúcanie a postprodukciu dáva tvorcom priestor dať si naozaj záležať a priniesť všetkým milovníkov čarodejníckeho dobrodružstva ďalší unikátny zážitok. A keď zoberieme do úvahy kvality predlohy skvelej JK Rownling a tím, ktorý sa podieľa na jej spracovaní, je sa určite na čo tešiť.

foto: MovieStillDB.com

Posledný film veľkolepej ságy Harry Potter uzrel svetlo sveta v roku 2011. Zapísala sa do sŕdc tisícov fanúšikov po celom svete a patrí medzi najväčšie zážitky kinematografie pre malých a veľkých. Preto všetkých uchvátili v roku 2016 Fantastické zvery, ktoré na tento kúzelný svet nadväzovali.

Podľa mnohých bolo dokonca ich druhé pokračovanie lepšie, než samotný Harry Potter. Či však máte v obľube viac Harryho Pottera alebo Fantastické zvery, stále ich spája unikátny svet, ktorý prichádza späť a tak sa už teraz môžeme tešiť na jeseň roku 2021. A ak práve tieto čarodejnícke dobrodružstvá sprevádzali vaše detstvo, môžete sa znovu vrátiť do týchto kúzelných čias a pripomenúť si ich.

pottermore.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )