Holandský reťazec Action sa u nás aj naďalej rozrastá a pripravuje otvorenie brán svojich ďalších predajní. Najbližšie napríklad v Topoľčanoch, ako pre Interez potvrdil Peter Juliš, generálny riaditeľ Actionu v Česku a na Slovensku. No brigádnikov hľadajú aj do ďalšieho mesta — Trnavy.
„Na otvorenie trnavskej predajne sa stále pripravujeme a zákazníkov budeme o presnom dátume včas informovať. Ešte predtým otvoríme obchod napríklad v Topoľčanoch,“ uviedol Peter Juliš.
Do spomínanej pripravovanej prevádzky v Trnave podľa ponuky zverejnenej na oficiálnej stránke hľadajú brigádnikov — študentov aj dohodárov. Čo sa týka finančného ohodnotenia, Action ponúka 6 eur na hodinu.

Na Slovensku si našli svojich zákazníkov
„Prvé tri predajne Action na Slovensku sú veľmi úspešné, preto pokračujeme v plánovanej expanzii naprieč krajinou. V nasledujúcich mesiacoch otvoríme obchody v ďalších mestách,“ vysvetlil nám generálny riaditeľ. Najbližšie by to mali byť napríklad už spomínané Topoľčany.
Pri otvorení prvej pobočky v Bratislave sa v predajni tvorili dlhé rady a medzi ľuďmi spôsobila ošiaľ. Nechýbali sme ani pri “otváračke” vo Zvolene. Aká atmosféra vládla tam, zistíte v našom článku.
Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze. Ak sa chystáte cestovať, vieme, na čo si dať pozor
Práca, ktorá vás kedysi bavila, vás dnes ničí: Expertka vysvetlila, prečo sa vyhorenie začína nenápadne a pomaly
100-krát ju bodla, potom dieťa vyrezala z maternice. Beštiu odsúdili, pobyt v cele smrti označuje za hotel
Zločinec, kvôli ktorému vznikol štokholmský syndróm. Milovali ho ženy aj rukojemníci, z väzenia ušiel 17-krát
Boli sme na kúpalisku za 12 €: Plavecký bazén zatarasili ležadlom, nafukovacia atrakcia ležala v tráve
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty












Nahlásiť chybu v článku