Foto: Action

Na Slovensku čoskoro otvorí ďalšie prevádzky.

Holandský reťazec Action sa u nás aj naďalej rozrastá a pripravuje otvorenie brán svojich ďalších predajní. Najbližšie napríklad v Topoľčanoch, ako pre Interez potvrdil Peter Juliš, generálny riaditeľ Actionu v Česku a na Slovensku. No brigádnikov hľadajú aj do ďalšieho mesta — Trnavy. 

„Na otvorenie trnavskej predajne sa stále pripravujeme a zákazníkov budeme o presnom dátume včas informovať. Ešte predtým otvoríme obchod napríklad v Topoľčanoch,“ uviedol Peter Juliš.

Do spomínanej pripravovanej prevádzky v Trnave podľa ponuky zverejnenej na oficiálnej stránke hľadajú brigádnikov — študentov aj dohodárov. Čo sa týka finančného ohodnotenia, Action ponúka 6 eur na hodinu.

Foto: Interez

Na Slovensku si našli svojich zákazníkov

„Prvé tri predajne Action na Slovensku sú veľmi úspešné, preto pokračujeme v plánovanej expanzii naprieč krajinou. V nasledujúcich mesiacoch otvoríme obchody v ďalších mestách,“ vysvetlil nám generálny riaditeľ. Najbližšie by to mali byť napríklad už spomínané Topoľčany.

Pri otvorení prvej pobočky v Bratislave sa v predajni tvorili dlhé rady a medzi ľuďmi spôsobila ošiaľ. Nechýbali sme ani pri „otváračke“ vo Zvolene. Aká atmosféra vládla tam, zistíte v našom článku.

Uložiť článok

Najnovšie články