Foto: Profimedia

Zúfalé manželky im priniesli slávu. Nie všetky herečky však ostali v žiare reflektorov.

Prvýkrát sa na televíznych obrazovkách objavili v roku 2004 a hneď zaujali pozornosť žien. Ukázali totiž život žien v domácnosti spôsobom, aký nik nečakal. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál US Weekly, komediálna dráma, ktorú vytvoril Marc Cherry, debutovala na stanici ABC 3. októbra 2004 a hlavné predstaviteľky Teri Hatcher (Susan Mayer), Felicity Huffman (Lynette Scavo), Eva Longoria (Gabrielle Solis) a Marcia Cross (Bree Van de Kamp) si zahrali skupinu žien žijúcich na tej istej fiktívnej ulici.

Foto: Profimedia

Počas ôsmich sérií seriál Zúfalé manželky získal nespočetné množstvo ocenení, vrátane siedmich cien Primetime Emmy a troch Zlatých glóbusov. Keď sa seriál 13. mája 2012 skončil, prekonal Čarodejnice ako najdlhšie vysielaný hodinový televízny seriál, v ktorom vystupujú výlučne ženy.

Teri Hatcher

Hatcher sa od ukončenia vysielania seriálu Zúfalé manželky veľmi v šoubiznise nepohybovala. V roku 2013 prepožičala svoj hlas vo filme spoločnosti Disney Lietadlá a tiež v jeho pokračovaní Lietadlá 2: Hasiči a záchranári z roku 2014. Okrem toho si zahrala aj v seriáloch The Odd Couple a Supergirl.

Obľúbila si aj varenie a v roku 2013 vyhrala prázdninovú epizódu relácie Chopped. V januári 2018 spustila kanál YouTube „Hatching Change“ (Liahnutie zmeny) s cieľom pomôcť svojim divákom uskutočniť „pozitívne zmeny vo svojom živote, zdraví a postoji“. V roku 2021 si zahrala v televíznom filme spoločnosti Hallmark A Kiss Before Christmas (Bozk pred Vianocami).

V roku 2022 si zahrala v ďalšej romantickej komédii spoločnosti Hallmark s názvom Mid-Love Crisis.

V súkromnom živote má dcéru Emerson so svojím bývalým manželom Jonom Tenneym.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Teri Hatcher (@officialterihatcher)

Felicity Huffman

Po tom, ako Huffman prestala byť Lynette, hrala v niekoľkých nezávislých filmoch, než sa pripojila k hereckému obsadeniu seriálu American Crime. Nedávno stvárnila prokurátorku Lindu Fairstein vo filme Keď nás uvidia.

Huffman sa dostala na titulné stránky novín v marci 2019, keď ju zatkli za účasť na celoštátnom škandále s prijímacími skúškami na vysoké školy. Priznala sa k zaplateniu 15 000 dolárov za zvýšenie skóre svojej najstaršej dcéry Sophie v testoch SAT a následne bola odsúdená na 14 dní vo federálnom väzení. Rodáčka z New Yorku ukončila svoj pobyt vo väzení v októbri 2019 a následne nastúpila na 250 hodín verejnoprospešných prác. S manželom Williamom H. Macyom má aj spoločnú dcéru Georgiu.

V novembri 2020 televízia ABC oznámila, že sa Huffman vráti k herectvu ako hlavná predstaviteľka pilotného dielu projektu Sacramento River Cats. V marci 2023 si tiež zahrala po boku Kennedy McMann v epizóde seriálu Dobrý doktor (The Good Doctor) s názvom The Good Lawyer, ktorá mala byť zároveň pilotnou epizódou pre rovnomenný spin-off seriál, no ten nakoniec nevznikol.

Foto: Profimedia

Eva Longoria

Uložiť článok

Najnovšie články