Finančná správa informuje o prípade muža z Vranova nad Topľou, ktorý si počas nelegálneho pálenia alkoholu v podomácky vyrobenom zariadení spôsobil ťažké popáleniny.
Prípad majú v rukách kriminalisti
Destilačný prístroj mu totiž vybuchol a museli ho previezť do nemocnice. Prípadom sa zaoberá Kriminálny úrad finančnej správy a začal trestné stíhanie vo veci nepovolenej výroby liehu, tabaku a tabakových výrobkov.
Kriminalisti zhabali aj spomínané zariadenie, ktoré im dobrovoľne vydal jeden z členov rodiny. “Finančná správa opätovne upozorňuje občanov, aby sa vyhli nelegálnej výrobe destilátov. Nielenže porušujú zákon, ale ohrozujú aj sami seba,” varuje Finančná správa na svojom webe.
“Vzhľadom na hospitalizáciu v nemocnici bude poverený príslušník Kriminálneho úradu finančnej správy vykonávať procesné úkony, až keď to dovolí jeho zdravotný stav,” dodal úrad.
Berlusconi organizoval orgie s dievčatkami, o Obamovi hovoril ako o opálenom chlapcovi. Jeho život bol škandalózny
Muž tvrdí, že objavil „bič“ na podvodníkov: Slovenské banky vysvetľujú, ako by mali klienti reagovať
Zuzana a Juraj žijú 8 rokov v zahraničí, mali sobáš na pláži: Svadba v 5* hoteli na 4 noci nás vyšla 6 600 eur
Filippo je autobusár: Cestujúceho môžem odmietnuť prepraviť. Ľudia si neuvedomujú, že za zápchy nemôžem
Druhý pilier čakajú zmeny, štát na ľudí prichystal “pascu”. Podľa odborníka by sme sa nemali nechať oklamať














Nahlásiť chybu v článku