Ilustračné foto: Unsplash

Kto by nemal rád cestovanie.

Neraz si ho však odopierame, či už kvôli nedostatku času, z finančných či iných dôvodov. Predstavte si však, že by ste nemuseli sedieť v práci, aby ste si na dovolenku našetrili, ale dostali by ste zaplatené práve za cestovanie a užívanie si množstva zábavy a skvelých aktivít. Má to však jeden malý háčik.

Ďalšia práca snov

Dve cestovné spoločnosti sa rozhodli, že zamestnajú dvoch ľudí, ktorí budú mať skutočne príjemnú povinnosť, a to cestovať po svete. Má to však jeden malý háčik. Podmienkou zamestnávateľov je, aby spolu cestovali dvaja ľudia, ktorí sa nepoznajú a nikdy predtým sa nestretli. Možno tak vznikne nová láska či možno priateľstvo na celý život.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TourRadar (@tourradar),

Neznámi odvážlivci

Ide konkrétne o spoločnosti Tour Radar a Intrepid Travel, ktoré hľadajú dvoch neznámych odvážlivcov, ktorí sa len tak niečoho nezľaknú a nechajú sa na svojich cestách natáčať. Z nahrávok ich dobrodružstiev bude totiž neskôr vytvorené promo video. Cestovatelia budú mať uhradené všetky náklady spájajúce sa s ich prácou a odhaduje sa, že na jedného človeka to vyjde približne na 22 000 dolárov. Dvaja šťastlivci budú mať možnosť navštíviť 5 krajín, pričom každá z nich bude na inom kontinente. Zamestnávatelia sa však rozhodli, že detaily ciest, ktoré naplánovali, zatiaľ nebudú zverejňovať, ale nechajú pre seba.

Ako budú uchádzači volení?

Cestovanie okolo sveta bude trvať celkovo 50 dní a spoločnosti majú pre možných dobrodruhov naplánovaných množstvo skvelých aktivít, nuda teda jednoznačne hroziť nebude. Samozrejme, obe spoločnosti sa musia zhodnúť na tom, koho na cesty pošlú a záujemcov vyberú na základe videa, ktoré požadujú od každého uchádzača. Každý záujemca by mal do dvoch minút zhrnúť, prečo je práve on tým najlepším adeptom, ktorého by si mali vybrať, čo môže ponúknuť, a prečo sa už teraz nevie dočkať, kým vyrazí na cesty.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TourRadar (@tourradar),

Výhodu má ten, kto najviac zaujme

Na svojej stránke spoločnosť Tour Radar dodáva, že najväčšiu výhodu bude mať ten, kto zaujme a nebude sa báť vytŕčať z davu ostatných uchádzačov. Zabudnite na príhovor zo spálne či z kúpeľne, vyberte zaujímavé miesto, nahoďte sa a dajte Tour Radar a Interpid Travel vedieť, že ste pripravení pobaliť sa. Posledné slovo však majú traja experti na cestovanie, ktorí svoje rozhodnutie oznámia cestovným spoločnostiam.

metro.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )