Foto: Wikimedia (Almonroth)

Hotel ležiaci neďaleko San Francisca v zátoke San Pablo, hľadá nových prevádzkarov.

Utešený hotel, ktorý sa nachádza na malom ostrove, je obľúbeným cieľom mnohých turistov. Ako jeho prevádzkar by ste sa o turistov starali, pričom by ste mohli zabudnúť na starosti týkajúce sa výdavkov na jedlo a ubytovanie. Práca je určená párom a majitelia hotela vám zaplatia za takýto jednoduchý džob, ktorý je viac relaxom ako prácou, 130-tisíc dolárov(vyše 113-tisíc eur) za sezónu.

Na maličkom ostrove East Brother Island sa nachádza maják z roku 1874. Práve ten je zmieňovaným hotelom, ktorý slúži turistom ako ubytovanie s raňajkami. Ak sa so svojou polovičkou staráte o domácnosť, no ubíja vás mestský život, táto práca by mohla byť ideálnym riešením. Zaoberali by ste sa teda bežnými prácami, ktoré sa týkajú domácnosti.

Wikimedia (Frank Schulenburg)

Povinnosťou navyše by bolo, že nezabezpečujete pohodlie len sebe, ale aj turistom. Treba však dbať na to, že aspoň jeden z dvojice uchádzačov by mal byť držiteľom vodičského preukazu na motorový čln. Od najbližšieho civilizovaného miesta by vás totiž delila 20 minútová jazda člnom. Predchádzajúci zamestnanci, Elan Stewart s manželkou Katy. si ju pochvaľovali a tešili sa najmä z toho, aký je ostrov odľahlý.

Wikimedia (Frank Schulenburg)

Pár tiež dodáva, že by na ostrove zostal navždy, keby našiel spôsob, ako si sem objednať pizzu. Po prírastku do rodiny im už však miesto pochopiteľne nevyhovovalo. Kto vie, možno sa práve vy stanete novými, šťastnými prevádzkarmi.

novinky.cz
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )