Foto: @tailamaddison (Instagram)

Taila Maddison je v týchto dňoch ešte viac sledovanou osobnosťou na sociálnych sieťach.

Mladá žena z Austrálie si začala pred niekoľkými mesiacmi zarábať aj publikovaním obsahu na OnlyFans, kde sa vyskytuje najmä pornografický a sexistický obsah. Pomerne sa jej začalo dariť, no radosť mierne padla v momente, keď prišla na to, že jej najväčší fanúšik je práve jej nevlastný otec, píše Unilad

Článok pokračuje pod videom ↓

Taila Maddison je mladá žena z austrálskeho mesta Newcastle, ktorá si zarába na OnlyFans. Na tom by nebolo vôbec nič špeciálne, keďže platforma je dnes zdrojom zárobku pre množstvo tvorcov obsahu a prispievateľov. Skúsenosť, o ktorú sa však influencerka podelila na svojom TikToku, je v skutočnosti dosť bizarná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tai ♡ (@tailamaddison)

Modelka spomína na moment, kedy začala poskytovať špeciálne fotografie a videá, ktorých primárnym obsahom bolo jej nahé telo, sexuálne momenty s jej priateľom či rôzne iné požiadavky. Aj keď už mala niekoľko fanúšikov, jeden z nich vyčnieval.

Išlo o muža, ktorý podľa jej slov kúpil všetok obsah z jej stránky a zároveň mal ešte špeciálne požiadavky na doplnkový obsah. Napríklad aj ohodnotenie svojho penisu. Paradoxne, muž dobre vedel, že za dva mesiace minul približne 1 300 eur za erotický materiál nevlastnej dcéry, o ktorú sa staral od jej 11 rokov.

Prezradil ho TikTok

Taila však po pár mesiacoch prišla na to, o koho vlastne ide. Zistila to cez TikTok, keďže číslo svojho „ctiteľa“ mala cez aplikáciu aj vo svojich telefónnych kontaktoch. Keď vytočila číslo, mobil začal zvoniť u nich doma. V tej chvíli sa jej možnosti zúžili na 6 osôb, pričom najlogickejšou voľbou bol práve jej nevlastný otec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tai ♡ (@tailamaddison)

Rozhodla sa svojmu nápadníkovi napísať správu v znení: „Viem, o koho ide,“ pričom do pár sekúnd mala od svojho nevlastného otca správu „Tay, môžeme sa porozprávať?“ K rozhovoru však ani nedošlo, pretože kým sa to muž snažil pred manželkou a matkou jeho nevlastnej dcéry poprieť, manželka ho doslova mala „dokopať“ k obrubníku pred domom.

„Zničila som manželstvo vlastnej matke, to som si nikdy ani nepredstavovala. Moja rodinná trauma je teda taká, že ma nevlastný otec mesiace sledoval, ako si užívam sex na OnlyFans,“ povedala vo videu na TikToku, kde zdieľa aj pokračovanie celého príbehu.

Najnovšie články