Foto: Profimedia

Zmenu povolania si dvojica nevie vynachváliť. Pätnásťhodinové zmeny vymenili za fotografie.

Kayley Wintersonová a Emily Roseová pracovali ako záchranárky v Spojenom Kráľovstve. Táto práca im vynášala približne 12 eur na hodinu a často v nej absolvovali aj pätnásťhodinové zmeny. To sa však zmenilo po tom, čo sa rozhodli tvoriť obsah na známu platformu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Zarobia oveľa viac

Ako uvádza portál New York Post, ženy neboli vo svojom predošlom zamestnaní spokojné. „Práca v záchrannej službe bola hrozná pre naše duševné zdravie,“ vyhlásila Wintersonová v jednom z rozhovorov. Jednou z posledných kvapiek bola situácia počas lockdownu, keď si záchranárky uvedomili, že za svoju prácu nie sú dostatočne ohodnotené.

Počas vrcholu pandémie som jazdila za 11 libier na hodinu (12 eur), prešla som si naozaj traumatickými zážitkami,“ pokračuje Kayley, ktorá sa rozhodla v záchrannom zbore skončiť a založiť si OnlyFans. Jej priateľka Emily ešte nejaký čas v brandži pracovala, no postupom času tiež pociťovala úzkosť a duševné problémy. Nepridával tomu ani fakt, že jej priateľka začala žiť uvoľnenejší život a zároveň zarábať viac peňazí.

Foto: Profimedia

V súčasnosti už tvoria obsah spolu a nevedia si to vynachváliť. „Sme hrdé na našu prácu rovnakým spôsobom, akým sme boli hrdé na našu prácu v záchranných zložkách,“ hovorí lesbický pár. Tvorbou fotografií si vedia zarobiť aj 4-krát viac peňazí a žijú svoj vysnívaný život: „Už takmer nežijeme v realite. Vstávame, kedy chceme, spíme, kedy chceme a sotva vieme, aký deň je v týždni. Naše duševné zdravie je 100-krát lepšie,“ uzatvárajú Kayley a Emily.

Najnovšie články